ОШ "Никола Тесла" Винча

ОШ "Никола Тесла" Винча ♥

Конкурси

Mus Filip treće četiri OŠ Nikola Tesla Vinča

Ученици наше школе су се са библиотекарком Бранком Алимпијевић укључили у реализацију фото-конкурса Разгледница из школске библиотеке. Мислимо да је наша библиотека лепо уређена, прилагођена ученицима, у њој се учи, ради, држе се предавања, радионице, видео презентације, читалачки клубови, ученици воле да се сретну у библиотеци и да ћаскају, слушају музику, истражују на интернету, истражују по енциклопедијама и стручним књигама. Лепо место за рад и одмор. Они који најчешће долазе у библиотеку, који учествују у њеном сређивању, осмишљавању програма, сликали су своје другаре како раде уобичајне послове: читају, причају, размишљају, истражују, проналазе, рецитују, цртају, пишу, уче, радују се....

Резултат тога је и награда ТРЕЋЕ МЕСТО на фото-конкурсу РАЗГЛЕДНИЦА ИЗ ШКОЛСКЕ БИБЛИОТЕКЕ, коју је расписало ДРУШТВО ШКОЛСКИХ БИБЛИОТЕКАРА. Ученик наше школе ФИЛИП МУС је својом фотографијом, на којој су његове другарице Гордана и Јована Теофиловић, освојио треће место на конкурсу.

Честитамо!!!!

Наша библиотека је запажено прошла на Конкурсу Издавачке куће ЕДУКА за најбољу библиотеку.

За осмаке

gClassroom1