ОШ "Никола Тесла" Винча

ОШ "Никола Тесла" Винча ♥

Отворена врата

 

Дан отворених врата за школску 2019/20. 

Плава смена Црвена смена
Марина Попађиноски: среда, 3.час Богдан Јукић: четвртак, 4. час
Сања Бублић, среда, 3. час Сузана Дојчиновић: понедељак, 2. час
Наташа Митровић-Ђаниш: петак, 3. час Силвана Христов: понедељак, 5. час
Снежана Крстић, среда, 3. час Сања Бублић: уторак, 4. час
Марија Животић: среда, 3. час Тања Арсић, среда, 4. час
Зорица Брцан: петак, 2. час Милена Ћендић: понедељак, 4. час
Милена Светозаревић: четвртак, 3.час Љубица Крстић: четвртак, 5. час
Дивна Баштовановић: уторак, 2.час Зорица Брцан: петак, 2. час
Данијела Миликић: уторак, 3.час Ивана Антић: среда, 1.час
Зорица Јанковић: уторак, 3. час Ана Крстовић: уторак. 4.час
Славица Младеновић: среда: 4. час Дејан Јабучанин: 
Весна Слијепчевић: четвртак, 2. час Драгана Јеремић: понедељак, 3.час
Александра Љујић: петак, 5. час Милица Крсмановић: понедељак, 3. час
Бојана Мишковић: среда: 5. час Александра Милосављевић: среда, 3. час
Драгољуб Чупковић: уторак, 2. час Драгана Мегла: понедељак, 5.час
Тања Војиновић: понедељак, 5. час Биљана Ковић: понедељак, 3. час
Љиљана Стаменковћ: понедељак, 3. час Далиборка Турајлић: понедељак, 3. час
Вера Трендафилоски: уторак, 3.час Ивана Живанчевић: среда, 4. час
Станица Јанковић: четвртак, 4.час Сузана Момић: понедељак, 4. час
Слободан Животић: петак, 2. час Ивана Јанковић: понедељак, 4. час
Дражена Трајковић: уторак, 2. час Јелена Цалић: понедељак, 4. час
Јелена Вишњић: уторак, 1. час Драган Павловић: петак, 5. час
Тома Теофиловић: четвртак, 3. час Александра Борисов: четвртак,3. час
Вера Шалипур: среда, 2. час; петак, 3. час Драгана Живковић: среда, 4. час
Сандра Бабић: среда, 3. час Маја Мартић, четвртак, 4. час
 Тамара Пришуњак: четвртак, 2. час Власта Стаменковић: петак, 1. час
Зорана Срдић: уторак, 2. час Ненад Бјелобаба: петак, 3.час
Томислав Теофиловић: четвртак, 4.час Милица Симић: уторак, 4. час
 Мирјана Симић: четвртак, 4. час Зорица Радивојевић: среда, 5. час
Тања Николић: понедељак, 5. час
Тамара Пришуњак: среда, 3.час
Светлана Јакшић: уторак, 4. час 
Сандра Бабић: понедељак, 4.час(Ритопек); четвртак, 2.час

 

Бројач посета

1196737

Учење на даљину

ucenje na daljinu

За осмаке

za osmake

rasporednastave 1

gClassroom1

Јавне набавке

Календар

пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31