ОШ "Никола Тесла"

Винча

Главни мени

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Текућа Такмичења 2018/19.

Oпштинска такмичења у школској 2018/19. години. 

 

На активу директора основних школа одржаном 25. 9. 2018. године, одлучено је где ће се одржати општинска такмичења у школској 2018/19. години и то:

1. ОШ ,,Свети Сава", Врчин: ,,Мали Пјер", Васкршње чаролије, рецитовање, песнички сусрети. ЛИКОВНИ КОНКУРС: ,,Дечја недеља", Историја, Стони тенис, Мале олимпијске игре заједно са Спортсим Савезом Гроцка. 

2. ОШ,,Илија Гарашанин", Гроцка: ФУТСАЛ - 7. 8. разред, 28. 9. 2018.

                                                    5. и 6. разред, 1. 10. 2018. 

Техника и технологија - Техничко и информатичко обаразовање - хемија 

3. ОШ ,,Милоје Васић" Калуђерица: Кошарка - Демус 1., Демус 2., Физика, Информатика и рачунарство

4. ОШ ,,Мића Стојковић", Умчари: Математика, Саобраћај, Атлетика заједно са Спортским Савезом Гроцка

5. ОШ ,,Никола Тесла", Винча: Рукомет, Биологија, Географија

6. ОШ ,,Алекса Шантић", Калуђерица: Одбојка, Српски језик

7. ОШ ,,Иво Лола Рибар", Бегаљица: Књижевна олимпијада, Страни језици: немачки, енглески, француски, руски језик.

 

У току године ће изаћи на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја календар такмичења за ову школску годину. 

На сајту Министарства просвете,науке и технолошког развоја објављен је календар такмичења за ову школску годину :

http://www.mpn.gov.rs/wp-content/uploads/2017/12/KALENDAR-TAKMICENJA-ZA-OSNOVNU-SKOLU-17-18.pdf

 

 

Школа домаћин градског такмичења:  ОШ "Владимир Роловић"
Место: Раковица - Београд
датум: 22.04.2018.

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ТИО 2018 КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ

 

* СВЕ ПОХВАЛЕ И ЧЕСТИТКЕ ЗА МАКАРИЈА РЊАКА УЧЕНИКА 5.РАЗРЕДА НАШЕ ШКОЛЕ (МЕНТОР ВЕРА ТРЕНДАФИЛОСКИ) КОЈИ ЈЕ У ТЕШКОЈ КОНКУРЕНЦИЈИ ОСВОЈИО СЈАЈНО ТРЕЋЕ МЕСТО! 

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТиТ и Тио БИЋЕ ОРГАНИЗОВАНО 11.и12.05.2018.

 

 

 

58. ОПШТИНСКА СМОТРА РЕЦИТАТОРА 2018.

Општина Гроцка

Школа домаћин: Основна школа Илија Гарашанин,Гроцка

Петак , 23. март 2018.године

У оквиру програмских активности „ Свет стваралаштва и културе деце и младих“, у петак 23.марта 2018.године, у ОШ „Илија Гарашанин“ у Гроцкој, одржано је такмичење „ Смотра рецитатора 2018.“. Ове године на Општинској смотри рецитатора учествовало је 59 ученика ( седам основних школа и једна средња школа) наше општине у пратњи 40 наставника:

  1. ОШ „ Иво Лола Рибар“ - Бегаљица
  2. ОШ „Никола Тесла'' - Винча
  3. ОШ „Свети Сава'' - Врчин
  4. ОШ „Илија Гарашанин'' - Гроцка
  5. ОШ „Милоје Васић'' - Калуђерица
  6. ОШ „Алекса Шантић'' - Калуђерица
  7. ОШ „Мића Стојковић'' - Умчарии
  8. Средња школе из Гроцке

У I категорији – млађи школски узраст,

Од укупно 30 учесника (из седам школа), прво место и пласман на градско такмичење освојила је Емилија Грујић, ученица четвртог разреда ОШ „Никола Тесла“ из Винче, песмом „Како насликати птицу“, Жак Превер, наставник/ментор Татјана Максимовић.

Друго место освојили су:

Александра Нинић, ученица трећег разреда ОШ „Никола Тесла“ из Винче, песмом „Љутито мече“, Бранислав Црнчевић, наставник/ментор Снежана Калуђурђевић.

   Стојковић Марко , ученик другог разреда ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке, песмом „Досадно ми је“, Љ. Ршумовић, наставник/ментор Наташа Алимпић.

Треће место освојиле су:

Лука Спасојевић, ученик четвртог разреда ОШ „Никола Тесла“ из Винче, песмом „Протестна песма“ , Мирослав Антић, наставник/ментор Иван Топаловић.

   Данило Симоновић, ученик другог разреда ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке, песмом „Сто вукова“, Григор Витез, наставник/ментор Јелена Анђеловић Антић.

   Арсеније Остојић, ученик четвртог разреда ОШ „Милоје Васић“ из Калуђерице, песмом „Кувар и лингвиста“, Драгослав Граочанкић, наставник/ментор Виолета Митровић.

Похвалница:

Јулијана Перић, ученица трећег разреда ОШ „Свети Сава“ из Врчина, песмом „Дрхтава песма“, Мирослав Антић, наставник/ментор Вера Крантић.

У II категорији – средњи школски узраст

Од укупно 24 учесника (из седам школа), прво место и пласман на градско такмичење освојила је Слађана Радовановић, ученица осмог разреда ОШ „Свети Сава“ из Врчина, песмом “Неке важније ствари “,В. Јовић, наставник /ментор Јелена Лепен.

Друго место освојили су:

Марко Костадиновић , ученик петог разреда ОШ „Никола Тесла“ из Винче, песмом „Дуга тужна песма“, Драгомир Ђорђевић, наставник /ментор Катарина Ђокић.

   Нађа Алексић, ученица шестог разреда ОШ „Никола Тесла“ из Винче, песмом „Моћ говора“, Бранислав Петровић, наставник /ментор Милка Скулић.

  

Треће место освојили су:

     Никола Стевановић, ученик седмог разреда ОШ „Мића Стојковић“ из Умчара, песмом „Главу ћу ти откинути“, Влада Стојиљковић, наставник /ментор Снежана Дабић.

   Јована Јовановић , ученица седмог разреда ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке, песмом „Дрхтава песма“, Мика Антић, наставник /ментор Светлана Смиљанић.

     Нина Ранковић, ученица шестог разреда ОШ „Иво Лола Рибар“ из Бегаљица, песмом „Пођи“, Сесил Шабо, наставник/ментор Душица Чекеревац.

    

Похвалница:

   Магдалена Стоиљков, ученица петог разреда ОШ „Милоје Васић“ из Калуђерице, песмом „Пример за заљубљивање“, Виолета Јовић, наставник /ментор Мирослав Бундало.

Вељко Стевић, ученик петог разреда ОШ „Милоје Васић“ из Калуђерице, песмом У сред града Шипова“, Велимир Ралевић, наставник /ментор Биљана Јовановић.

У III категорији – старији школски узраст

Од укупно 5 учесника (из једне средње школе на општини), прво место и пласман на градско такмичење освојио је Данијел Шмигић, ученик другог разреда Средње школе из Гроцке, „Мостарске кише“, Перо Зубац, наставник/ментор Сања Николић.

Друго место освојила је:

   Сташа Стојановић, ученица четвртог разреда Средње школе из Гроцке, песмом „Таква сам каква сам“, Жак Превер, наставник/ментор Сања Николић.

Треће место освојила је:

   Доротеја Станојевић , ученица четвртог разреда Средње школе из Гроцке, песмом „Свакидашња јадиковка“, Тин Ујевић, наставник /ментор Катарина Јовановић.

Похвалица:

   Александра Илић , ученица првог разреда Средње школе из Гроцке, песмом „Можда спава“, В.П.Дис, наставник /ментор Катарина Јовановић.

   Аница Топаловић , ученица четвртог разреда Средње школе из Гроцке, песмом „Плава гробница“, Милутин Бојић, наставник/ментор Сања Николић.

       Даљи пласман за градску смотру рецитатора имају:

У I категорији – млађи школски узраст,

Емилија Грујић, ученица четвртог разреда ОШ „Никола Тесла“ из Винче, песмом „Како насликати птицу“, Жак Превер.

У II категорији – средњи школски узраст

Слађана Радовановић, ученица осмог разреда ОШ „Свети Сава“ из Врчина, песмом “Неке важније ствари “,В. Јовић.

У III категорији – старији школски узраст

Данијел Шмигић, ученик другог разреда Средње школе из Гроцке, „Мостарске кише“, Перо Зубац.

 

IMG 20180323 143123IMG 20180323 143208IMG 20180323 153704IMG 20180323 165719

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА 2018. БЕОГРАД
СРПСКИ ЈЕЗИК
                                             ОСМИ РАЗРЕД      
Ред. бр. Име и презиме Основна школа Наставник Општина Бр. бод.
1 Андреа Сакал "Никола Тесла" Богдан Јукић Гроцка 17
2 Алекса Ђорђевић "Иво Лола Рибар" Јасмина Срдановић Гроцка 17
3 Ана Рајковић "Алекса Шантић" Светлана Стаменковић Гроцка 17
4 Александар Јовановић "Иво Лола Рибар" Јасмина Срдановић Гроцка 17
5 Александра Станојевић "Милоје Васић" Јасмина Даничић Гроцка 17
6 Илија Кузман "Алекса Шантић" Светлана Стаменковић Гроцка 16
7 Никола Свркота "Алекса Шантић" Светлана Стаменковић Гроцка 15
8 Андреј Бакић Грчак "Никола Тесла" Богдан Јукић Гроцка 14
9 Анђела Момчиловић "Никола Тесла" Миодраговић Наташа Гроцка 14
10 Лука Гојковић "Милоје Васић" Мирослав Бундало Гроцка 14
11 Јована Вучетић "Никола Тесла" Миодраговић Наташа Гроцка 13
12 Катарина Ђокић "Никола Тесла" Богдан Јукић Гроцка 12
13 Марија Јовановић "Никола Тесла" Богдан Јукић Гроцка 12
14 Емилија Николић "Никола Тесла" Живановић Милица Гроцка 12
15 Александра Љубеновић "Алекса Шантић" Светлана Стаменковић Гроцка 11
16 Петар Рангелов "Алекса Шантић" Светлана Стаменковић Гроцка 11
17 Урош Марковић "Алекса Шантић" Јелена Милосављевић Гроцка 11
18 Марија Ракић "Никола Тесла" Богдан Јукић Гроцка 10
19 Сандра Миленковић "Алекса Шантић" Јелена Милосављевић Гроцка 10
20 Зорица Воштић "Никола Тесла" Богдан Јукић Гроцка 9
21 Невена Митровић "Никола Тесла" Богдан Јукић Гроцка 9
22 Немања Петровић "Никола Тесла" Богдан Јукић Гроцка 9
23 Лука Петровић "Свети Сава" Јелена Лепен Гроцка 8
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА 2018. БЕОГРАД
СРПСКИ ЈЕЗИК
                                             СЕДМИ РАЗРЕД      
Ред. бр. Име и презиме Основна школа Наставник Општина Бр. бод.
1 Теодора Јоксимовић "Мића Стојковић" Снежана Дабић Гроцка 17
2 Леонора Живановић "Никола Тесла" Милица Живановић Гроцка 17
3 Милица Јаковљевић "Милоје Васић" Мирослав Бундало Гроцка 16
4 Милица Петровић "Илија Гарашанин" Светлана Смиљанић Гроцка 14
5 Тамара Милосављевић "Никола Тесла" Милица Живановић Гроцка 13
6 Огњен Срдановић "Иво Лола Рибар" Душица Чекеревац Гроцка 13
7 Никола Дуганџија "Никола Тесла" Марина Попађиноски Гроцка 12
8 Андријана Младеновић "Никола Тесла" Милица Живановић Гроцка 11
9 Михајло Вићовац "Иво Лола Рибар" Душица Чекеревац Гроцка 11
10 Илија Синобад "Никола Тесла" Марина Попађиноски Гроцка 10
11 Вељко Милићевић "Никола Тесла" Милка Скулић Гроцка 10
12 Теодора Пантелић "Илија Гарашанин" Светлана Смиљанић Гроцка 10
13 Теодора Лукић "Милоје Васић" Јулка Симовић Гроцка 10
14 Андрија Узелац "Свети Сава" Јелена Лепен Гроцка 9
15 Тијана Јездић "Алекса Шантић" Људмила Дашић Гроцка 9
16 Бојана Станковић "Милоје Васић" Мирослав Бундало Гроцка 8
17 Софија Ађанчић "Алекса Шантић" Андријана Савић Гроцка 8
18 Ива Вујић "Свети Сава" Јелена Лепен Гроцка 8
19 Анђелина Станковић "Милоје Васић" Јулка Симовић Гроцка 8
20 Андријана Митровић "Иво Лола Рибар" Душица Чекеревац Гроцка 8
21 Катарина Јаковљевић "Милоје Васић" Јулка Симовић Гроцка 8
22 Богдан Репановић "Никола Тесла" Марина Попађиноски Гроцка 8
23 Иван Петковић "Никола Тесла" Милка Скулић Гроцка 8
24 Милан Станковић "Иво Лола Рибар" Душица Чекеревац Гроцка 7
25 Борис Костадинов "Алекса Шантић" Људмила Дашић Гроцка 6
26 Јована Арсеновић "Никола Тесла" Марина Попађиноски Гроцка 6
27 Милица Поповић "Милоје Васић" Мирослав Бундало Гроцка 6
28 Тијана Дончић "Алекса Шантић" Јелена Милосављевић Гроцка 6
29 Дуња Стаменковић "Алекса Шантић" Јелена Милосављевић Гроцка 6
30 Хелена Стошић "Свети Сава" Сунчица Ђорђевић Гроцка 5
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА 2018.  БЕОГРАД
СРПСКИ ЈЕЗИК
                                                         ШЕСТИ РАЗРЕД      
Ред. бр. Име и презиме Основна школа Наставник Општина Бр. бод.
1 Анђелија Вучинић "Никола Тесла" Катарина Ђокић Гроцка 19
2 Данијела Арамбашић "Алекса Шантић" Људмила Дашић Гроцка 18
3 Никола Вагић "Свети Сава" Слађана Вагић Гроцка 18
4 Теодора Благојевић "Илија Гарашанин" Марина Јовановић Гроцка 18
5 Сара Станковић "Иво Лола Рибар" Душица Чекеревац Гроцка 17
6 Вања Стевановић "Никола Тесла" Милица Живановић Гроцка 17
7 Милица Савић "Иво Лола Рибар" Душица Чекеревац Гроцка 17
8 Иван Дојчиновић "Никола Тесла" Силвана Христов Гроцка 16
9 Катарина Паровић "Алекса Шантић" Јелена Милосављевић Гроцка 16
10 Сабрина Кучевић "Милоје Васић" Јулка Симовић Гроцка 15
11 Елена Мијајловић "Алекса Шантић" Марија Росић Гроцка 15
12 Анђела Здравковић "Никола Тесла" Мира Чанчаревић Гроцка 15
13 Тијана Мишковић "Илија Гарашанин" Марија Стојановић Гроцка 14
14 Софија Стошић "Никола Тесла" Милка Скулић Гроцка 14
15 Елена Јанковић "Милоје Васић" Јасмина Даничић Гроцка 14
16 Робин Николић "Никола Тесла" Катарина Ђокић Гроцка 14
17 Ена Вишњић "Никола Тесла" Татјана Арсић Гроцка 14
18 Алекса Николић "Алекса Шантић" Јелена Милосављевић Гроцка 13
19 Јована Јовановић "Алекса Шантић" Људмила Дашић Гроцка 13
20 Саша Илић "Алекса Шантић" Људмила Дашић Гроцка 13
21 Никола Станојевски "Никола Тесла" Мира Чанчаревић Гроцка 12
22 Наташа Љубисављевић "Мића Стојковић" Снежана Дабић Гроцка 12
23 Ленка Стојковић "Никола Тесла" Катарина Ђокић Гроцка 11
24 Миња Вучковић "Иво Лола Рибар" Душица Чекеревац Гроцка 10
25 Мила Ђорђевић "Милоје Васић" Јулка Симовић Гроцка 8
26 Милица Чабрић "Алекса Шантић" Андријана Савић Гроцка 7
27 Душан Павловић "Алекса Шантић" Јелена Милосављевић Гроцка 7
 ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА 2018. БЕОГРАД
СРПСКИ ЈЕЗИК
                           ПЕТИ РАЗРЕД      
Ред. бр. Име и презиме Основна школа Наставник Општина Бр. бод.
1 Милица Комјеновић "Никола Тесла" Катарина Ђокић Гроцка 20
2 Сара Јарић "Иво Лола Рибар" Јасмина Срдановић Гроцка 19
3 Анђела Даничић "Иво Лола Рибар" Јасмина Срдановић Гроцка 17
4 Невена Карић "Мића Стојковић" Данка Симовић Гроцка 17
5 Катарина Савковић "Илија Гарашанин" Зоран Денић Гроцка 17
6 Дуња Радивојевић "Иво Лола Рибар" Јасмина Срдановић Гроцка 16
7 Ива Владисављевић "Алекса Шантић" Људмила Дашић Гроцка 16
8 Андреј  Јовић "Илија Гарашанин" Светлана Јакшић Гроцка 16
9 Милан Јовановић "Никола Тесла" Катарина Ђокић Гроцка 16
10 Биљана Стевановић "Свети Сава" Слађана Вагић Гроцка 15
11 Анастасија Радуновић "Милоје Васић" Биљана Јовановић Гроцка 15
12 Момчило Ињац "Милоје Васић" Мирослав Бундало Гроцка 15
13 Милица Загорац "Никола Тесла" Катарина Ђокић Гроцка 14
14 Тијана Ковачевић "Илија Гарашанин" Зоран Денић Гроцка 14
15 Урош Пауновић "Никола Тесла" Силвана Христов Гроцка 14
16 Жељана Лукић "Илија Гарашанин" Светлана Јакшић Гроцка 14
17 Софија Јакшић "Илија Гарашанин" Зоран Денић Гроцка 14
18 Лана Љубисављевић "Мића Стојковић" Данка Симовић Гроцка 14
19 Мина Радовановић "Никола Тесла" Боба Чокеша Гроцка 13
20 Иван Димитров "Милоје Васић" Јулка Симовић Гроцка 13
21 Андреа Симић "Милоје Васић" Биљана Јовановић Гроцка 13
22 Невена Ерцег "Никола Тесла" Боба Чокеша Гроцка 13
23 Кристина Веселиновић "Никола Тесла" Боба Чокеша Гроцка 13
24 Јанко Јефтенић "Милоје Васић" Биљана Јовановић Гроцка 12
25 Филип Папић "Алекса Шантић" Марија Росић Гроцка 12
26 Страхиња Николић "Мића Стојковић" Данка Симовић Гроцка 11
27 Нина Наумовић "Свети Сава" Сунчица Ђорђевић Гроцка 11
28 Огњен Башић "Свети Сава" Сунчица Ђорђевић Гроцка 11
29 Мина Иванчевић "Никола Тесла" Силвана Христов Гроцка 11
30 Амела Ализоти "Алекса Шантић" Људмила Дашић Гроцка 10
31 Исидора Кнежевић "Свети Сава" Сунчица Ђорђевић Гроцка 10
32 Теодора Стефановић "Никола Тесла" Силвана Христов Гроцка 9
33 Вељко Стевић "Милоје Васић" Биљана Јовановић Гроцка 9
34 Лара Каблар "Алекса Шантић" Светлана Стаменковић Гроцка 9
35 Тамара Чукић "Алекса Шантић" Светлана Стаменковић Гроцка 8
36 Теодора Николић "Свети Сава" Сунчица Ђорђевић Гроцка 8
37 Лана Спасић "Алекса Шантић" Светлана Стаменковић Гроцка 8
38 Милош Лугоњић "Алекса Шантић" Светлана Стаменковић Гроцка 7

 

                              РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ

ОШ „АЛЕКСА ШАНТИЋ“, КАЛУЂЕРИЦА

СУБОТА, 17. МАРТ 2018. ГОДИНЕ

рб ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗ. ШКОЛА НАСТАВНИК ШИФРА БРОЈ ПОЕНА РАНГ
5. разред
1 Андреј Николић 5 ОШ „Свети Сава“ ДАнијела     Апостоловић МОЈКОВАЦ 509 40 1.МЕСТО
2 Косијер Андрија 5 ОШ „Илија   Гарашанин“ Љиљана Милосављевић ЦЕР 608 33 3.МЕСТО
3 Лукић Жељана 5 ОШ „Илија   Гарашанин“ Љиљана Милосављевић МОРАВА 404 32 3.МЕСТО
4 Савковић Катарина 5 ОШ „Илија   Гарашанин“ Љиљана Милосављевић ДРИНА 310 32 3.МЕСТО
5 Миодраг Дамњановић 5 ОШ „Свети Сава“ ДАнијела     Апостоловић МОЈКОВАЦ 511 32 3.МЕСТО
6 Јанко Јефтенић 5 ОШ „Милоје ВасиЋ“ Наташа Калаш ДРИНА 313 32 3.МЕСТО
7 Исидора Кнежевић 5 ОШ „Свети Сава“ ДАнијела     Апостоловић ДРИНА 307 26
8 Банзић Виктор 5 ОШ „Илија   Гарашанин“ Љиљана Милосављевић МОЈКОВАЦ 503 25
9 Милинковић Филип     5 ОШ „Никола Тесла“ Драгана Стојановић - Мегла ДРИНА 308 24
10 Мила Михајловић 5 ОШ „Мића Стојковић“ Данијела Кужет ЦЕР 614 23
11 Михаило Миловановић 5 ОШ „Алекса Шантић“ Милан Станковић ДРИНА 301 22
12 Јовић Андреј 5 ОШ „Илија   Гарашанин“ Љиљана Милосављевић ЦЕР 604 22
13 Горана Јовановић 5 ОШ „Иво Лола Рибар“ Наташа Калаш МОРАВА 408 21
14 Денкић Софија     5 ОШ „Никола Тесла“ Милена Светозаревић МОЈКОВАЦ 501 21
15 Нина Ранитовић 5 ОШ „Милоје ВасиЋ“ Наташа Калаш МОЈКОВАЦ 505 21
16 Михајло Бојић 5 ОШ „Алекса Шантић“ Милан Станковић МОЈКОВАЦ 514 20
17 Ива Чича 5 ОШ „Свети Сава“ ДАнијела     Апостоловић ЦЕР 606 20
18 Сара Јарић 5 ОШ „Иво Лола Рибар“ Наташа Калаш ДРИНА 306 19
19 Гагић Петар   5 ОШ „Никола Тесла“ Драгана Стојановић - Мегла ЦЕР 601 19
20 Лука Ђукановић 5 ОШ „Алекса Шантић“ Наташа Перовић ЦЕР 610 17
21 Страхиња Лазић 5 ОШ „Алекса Шантић“ Милан Станковић МОРАВА 412 15
22 Тамара Чукић 5 ОШ „Алекса Шантић“ Наташа Перовић МОЈКОВАЦ 510 15
23 Јакшић Софија 5 ОШ „Илија   Гарашанин“ Љиљана Милосављевић ДРИНА 302 15
24 Лана Љубисављевић 5 ОШ „Мића Стојковић“ Данијела Кужет МОЈКОВАЦ 508 14
25 Благојевић Вук     5 ОШ „Никола Тесла“ Милена Светозаревић ЦЕР 612 13
26 Ружица Шимпрага 5 ОШ „Алекса Шантић“ Милан Станковић ДРИНА 312 12
27 Марија Маринковић 5 ОШ „Мића Стојковић“ Данијела Кужет Није радила


РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ

ОШ „АЛЕКСА ШАНТИЋ“, КАЛУЂЕРИЦА

СУБОТА, 17. МАРТ 2018. ГОДИНЕ


6.РАЗРЕД
рб ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗ. ШКОЛА НАСТАВНИК ШИФРА БРОЈ ПОЕНА РАНГ
1 Живаљевић Јелена 6 ОШ „Никола Тесла“ Александра Милосављевић КОЛУБАРА 213 32 2.МЕСТО
2 Мемаровић Јована   6 ОШ „Никола Тесла“ Александра Милосављевић МОРАВА 414 31 2.МЕСТО
3 Тијана Мишковић 6 ОШ „Илија   Гарашанин“ Дејан Богдановић КОЛУБАРА 210 29 3.МЕСТО
4 Радивојевић Ања 6 ОШ „Никола Тесла“ Милена Светозаревић МОРАВА 401 29 3.МЕСТО
5 Данијела Арамбашић 6 ОШ „Алекса Шантић“ Наташа Перовић КРФ 114 28 3.МЕСТО
6 Милица Савић 6 ОШ „Иво Лола Рибар“ Наташа Калаш КРФ 108 28 3.МЕСТО
7 Милица Ступар 6 ОШ „Алекса Шантић“ Наташа Перовић КРФ 101 27 3.МЕСТО
8 Јована Ђурђевић 6 ОШ „Илија   Гарашанин“ Дејан Богдановић КОЛУБАРА 212 25  
9 Елена Мијајловић 6 ОШ „Алекса Шантић“ Радмила Шкорић КОЛУБАРА 214 23  
10 Благојевић Теодора 6 ОШ „Илија   Гарашанин“ Љиљана Милосављевић МОРАВА 402 23  
11 Милица Савић 6 ОШ „Алекса Шантић“ Радмила Шкорић КРФ 110 22  
12 Анамарија Росић 6 ОШ „Алекса Шантић“ Радмила Шкорић КОЛУБАРА 209 21  
13 Костић Звездана   6 ОШ „Никола Тесла“ Милена Светозаревић КРФ 106 18  
14 Теодора Петковић 6 ОШ „Алекса Шантић“ Наташа Перовић КРФ 109 12  
15 Стефановић Марија   6 ОШ „Никола Тесла“ Стела Бошњак КОЛУБАРА 201 8  
16 Путниковић Андреа 6 ОШ „Никола Тесла“ Стела Бошњак КРФ 112 6  
17 Савковић Лука 6 ОШ „Илија   Гарашанин“ Љиљана Милосављевић Није радио    


РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ

ОШ „АЛЕКСА ШАНТИЋ“, КАЛУЂЕРИЦА

7.РАЗРЕД
рб ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗ. ШКОЛА НАСТАВНИК ШИФРА БРОЈ ПОЕНА РАНГ
1 Цвијетић Јована   7 ОШ „Никола Тесла“ Милена Светозаревић МОЈКОВАЦ 512 33 3.МЕСТО
2 Зорица Крантић 7 ОШ „Свети Сава“ ДАнијела   Апостоловић ЦЕР 605 32 3.МЕСТО
3 Милош Харангозо 7 ОШ „Свети Сава“ ДАнијела   Апостоловић МОЈКОВАЦ 506 30  
4 Наталија Филиповић 7 ОШ „Алекса Шантић“ Наташа Перовић МОЈКОВАЦ 513 28  
5 Петковић Валентина   7 ОШ „Никола Тесла“ Александра Милосављевић ЦЕР 613 25  
6 Марија Лукић 7 ОШ „Алекса Шантић“ Радмила Шкорић МОЈКОВАЦ 502 24  
7 Ања Тошић 7 ОШ „Алекса Шантић“ Радмила Шкорић ДРИНА 303 23  
8 Михајло Вићевац 7 ОШ „Иво Лола Рибар“ Наташа Калаш МОЈКОВАЦ 507 23  
9 Магдалена Стаменковић 7 ОШ „Алекса Шантић“ Радмила Шкорић ЦЕР 609 22  
10 Ступар Ена   7 ОШ „Никола Тесла“ Милена Светозаревић ДРИНА 304 22  
11 Давид Костић 7 ОШ „Мића Стојковић“ Данијела Кужет ДРИНА 309 21  
12 Марија Недељковић 7 ОШ „Мића Стојковић“ Данијела Кужет ЦЕР 611 21  
13 Милићевић Вељко 7 ОШ „Никола Тесла“ Стела Бошњак ДРИНА 314 18  
14 Тијана Дончић 7 ОШ „Алекса Шантић“ Наташа Перовић ЦЕР 603 16  
15 Анђела Ћатић 7 ОШ „Милоје Васић“ Наташа Калаш МОЈКОВАЦ 504 13  
16 Јелена Стаменковић 7 ОШ „Милоје Васић“ Наташа Калаш ЦЕР 607 9  
17 Алекса Непричић ОШ „Милоје Васић“ Марија Гачић ДРИНА 311 8  
18 Нађа Ненадовић 7 ОШ „Иво Лола Рибар“ Наташа Калаш Није   радила  
19 Анђелина Станковић 7 ОШ „Милоје Васић“ Марија Гачић Није   радила  

СУБОТА, 17. МАРТ 2018. ГОДИНЕ


8.РАЗРЕД
рб ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗ. ШКОЛА НАСТАВНИК ШИФРА БРОЈ ПОЕНА РАНГ
1 Лука Ерић 8 ОШ „Алекса Шантић“ Радмила Шкорић КРФ 11 35 2.МЕСТО
2 Александар Јовановић 8 ОШ „Иво Лола Рибар“ Наташа Калаш КОЛУБАРА 203 35 2.МЕСТО
3 Бакић Грчак Андреј 8 ОШ „Никола Тесла“ Драгана Стојановић - Мегла МОРАВА 409 35 2.МЕСТО
4 Анастасија Петровић 8 ОШ „Алекса Шантић“ Радмила Шкорић КОЛУБАРА 202 33 3.МЕСТО
5

Сташа Мишковић

8 ОШ „Свети Сава“ ДАнијела     Апостоловић КРФ 104 33 3.МЕСТО
6 Тијана Савић 8 ОШ „Алекса Шантић“ Радмила Шкорић КРФ 102 32 3.МЕСТО
7 Михајло Симеуновић 8 ОШ „Иво Лола Рибар“ Наташа Калаш КРФ 103 30
8 Маринковић Немања 8 ОШ „Илија   Гарашанин“ Љиљана Милосављевић КРФ 105 30
9 Марковић Момчило   8 ОШ „Никола Тесла“ Александра Милосављевић МОРАВА 405 28
10 Перић Никола   8 ОШ „Никола Тесла“ Драгана Стојановић - Мегла МОРАВА 413 27
11 Филип Мирковић 8 ОШ „Алекса Шантић“ Радмила Шкорић МОРАВА 410 26
12 Николина Гвозденовић 8 ОШ „Милоје Васић“ Марија Гачић КРФ 113 25
13 Лазар Станковић 8 ОШ „Алекса Шантић“ Радмила Шкорић МОРАВА 406 24
14 Момчиловић Анђела   8 ОШ „Никола Тесла“ Милена Светозаревић КРФ 107 24
15 Момчиловић Лука     8 ОШ „Никола Тесла“ Милена Светозаревић КОЛУБАРА 211 23
16 Ђорђе Јовановић 8 ОШ „Иво Лола Рибар“ Наташа Калаш МОРАВА 411 20
17 Милош Томић 8 ОШ „Алекса Шантић“ Радмила Шкорић КОЛУБАРА 204 18
18 Илија Кузман 8 ОШ „Алекса Шантић“ Наташа Перовић КОЛУБАРА 205 16
19 Радовић Вук 8 ОШ „Илија   Гарашанин“ Љиљана Милосављевић КОЛУБАРА 206 15
20 Урош   Костић   8 ОШ „Никола Тесла“ Стела Бошњак КОЛУБАРА 207 4
21 Чоловић Матија   8 ОШ „Никола Тесла“ Стела Бошњак Није радио

 

Основна школа „Никола Тесла“ Винча ШК.ГОД.2017/18.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

                                                                                 

РАЗРЕД: ПЕТИ

 

Р ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА И РАНГ НАСТАВНИК ШКОЛА
2 2.Маријана Милошевић Славица Младеновић ОШ „Никола Тесла“, Винча
2 2.Лука Маричић Ивана Живанчевић Вулетић ОШ „Никола Тесла“, Винча
2 2.Милан Јовановић Ивана Живанчевић Вулетић ОШ „Никола Тесла“, Винча
3 3.Макарије Рњак Славица Младеновић ОШ „Никола Тесла“, Винча
3 3.Милица Комјеновић Ивана Живанчевић Вулетић ОШ „Никола Тесла“, Винча
3 3.Невена Ерцег Славица Младеновић ОШ „Никола Тесла“, Винча

 

Основна школа „Никола Тесла“ Винча ШК.ГОД.2017/18.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

РАЗРЕД: ШЕСТИ

 

  ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА И РАНГ НАСТАВНИК ШКОЛА
2 2. Исидора Томашевић Невена Челик ОШ „Никола Тесла“, Винча
2 2. Лука Митић Ивана Јанковић ОШ „Никола Тесла“, Винча
2 2. Ивона Чабаркапа Невена Челик ОШ „Никола Тесла“, Винча
2 2. Милица Пајић Невена Челик ОШ „Никола Тесла“, Винча
2 2. Ена Вишњић Ивана Живанчевић Вулетић ОШ „Никола Тесла“, Винча
3 3. Јелена Живаљевић Ивана Јанковић ОШ „Никола Тесла“, Винча
3 3. Анђела Бањац Ивана Живанчевић Вулетић ОШ „Никола Тесла“, Винча
3 3. Исидора Ристић Ивана Живанчевић Вулетић ОШ „Никола Тесла“, Винча
3 3. Марија Седларевић Ивана Јанковић ОШ „Никола Тесла“, Винча

 

 

 

Основна школа „Никола Тесла“ Винча ШК.ГОД.2017/18.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

РАЗРЕД: СЕДМИ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА И РАНГ НАСТАВНИК ШКОЛА
2 2.Марија Дејановић Ивана Живанчевић Вулетић ОШ „Никола Тесла“, Винча
3 3.Никола Дуганџија Ивана Јанковић ОШ „Никола Тесла“, Винча

 

Основна школа „Никола Тесла“ Винча ШК.ГОД.2017/18.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

РАЗРЕД: ОСМИ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА И РАНГ НАСТАВНИК ШКОЛА
3 3.Александра Трајковић Ивана Јанковић ОШ „Никола Тесла“, Винча
3 3.Марија Ракић Ивана Јанковић ОШ „Никола Тесла“, Винча
3 3.Немања Ковачевић Ивана Јанковић ОШ „Никола Тесла“, Винча

 

DSCN6297

* ТАКМИЧЕЊЕ "КЕНГУР" БИЋЕ ОДРЖАНО 15.03.2018.год. ОКУПЉАЊЕ УЧЕНИКА БИЋЕ У 9.30 А ПОЧЕТАК У 10 ЧАСОВА.

СРЕЋНО СВИМ УЧЕСНИЦИМА.

 

* ЕВО И КОРИСНОГ ЛИНКА ЗА МЛАДЕ БИОЛОГЕ :

https://malibiolozi.wordpress.com/

  

 

ОБАВЕШТЕЊЕ

Основна школа ``Никола Тесла``из Винче, је домаћин Општинског такмичења ученика основних школа Општине Гроцка из биологије које ће се одржати 17.3.2018. године у 13.00 часова у нашој школи.Свим такмичарима желимо пуно успеха на такмичењу и пријатан боравак у нашој школи.

                                                                                                                                                                                                                      С поштовањем,

                                                                                                                                              ДИРЕКТОР ШКОЛЕ:

                                                                                                                                                                                                                        ДРАГОЉУБ ГАЧИЋ

 

 

scan0150scan0151scan0152scan0153scan0154

 

scan0028

scan0027

 

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ, ШКОЛСКА 2017/2018.

Ранг листа

8. разред

Р.бр. Презиме и име ученика Разред Школа Име и презиме наставника Укупан број бодова Ранг
1. Алекса Ђорђевић VIII ОШ „Иво Лола Рибар“ Борисав Светозаревић 94 I
2. Александар Јовановић VIII ОШ „Иво Лола Рибар“ Борисав Светозаревић 93 I
3. Марија Јовановић VIII ОШ „Никола Тесла“ Биљана Ковић Ђурђевић 93 I
4. Ивана Ивковић VIII ОШ „Мића Стојковић“ Слободан Милићевић 93 I
5. Невена Митровић VIII ОШ „Никола Тесла“ Биљана Ковић Ђурђевић 89 II
6. Анђела Стојановић VIII ОШ „Никола Тесла“ Далиборка Турајлић 87 II
7. Лазар Живковић VIII ОШ „Илија Гарашанин“ Миленко Пелевић 87 II
8. Лука Крстић VIII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 83 II
9. Никола Перић VIII ОШ „Никола Тесла“ Биљана Ковић Ђурђевић 81 II
10. Лука Гојковић VIII ОШ „Милоје Васић“ Давид Милошевић 80 II
11. Илија Кузман VIII ОШ „Алекса Шантић“ Миланка Топић 77 III
12. Ђорђе Урошевић VIII ОШ „Никола Тесла“ Дивна Баштовановић 77 III
13. Предраг Славковић VIII ОШ „Милоје Васић“ Давид Милошевић 77 III
14. Стефан Новитовић VIII ОШ „Свети Сава“ Драгана Митрић 76 III
15. Урош Марковић VIII ОШ „Алекса Шантић“ Миланка Топић 73 III
16. Момчило Марковић VIII ОШ „Никола Тесла“ Биљана Ковић Ђурђевић 73 III
17. Лука Момчиловић VIII ОШ „Никола Тесла“ Дивна Баштовановић 71 III
18. Душан Маринковић VIII ОШ „Свети Сава“ Драгана Митрић 71 III
19. Тијана Томовић VIII ОШ „Мића Стојковић“ Слободан Милићевић 71 III
20. Ања Обрадовић VIII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 70 III
21. Душан Ђокић VIII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 70 III
22. Николина Гвозденовић VIII ОШ „Милоје Васић“ Давид Милошевић 70 III
23. Анастасија Ђорђевић VIII ОШ „Никола Тесла“ Дивна Баштовановић 68
24. Борис Мијалковић VIII ОШ „Никола Тесла“ Дивна Баштовановић 69
25. Матија Чкоњовић VIII ОШ „Илија Гарашанин“ Миленко Пелевић 66
26. Илија Грујић VIII ОШ „Свети Сава“ Драгана Митрић 66
27. Емилија Николић VIII ОШ „Никола Тесла“ Јована Илић 65
28. Марко Јаковљевић VIII ОШ „Никола Тесла“ Биљана Ковић Ђурђевић 65
29. Матеја Благић VIII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 64
30. Лука Ерић VIII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 64
31. Филип Мирковић VIII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 62
32. Јелена Алексић VIII ОШ „Милоје Васић“ Давид Милошевић 60
33. Исидора Смиљковић VIII ОШ „Свети Сава“ Драгана Митрић 60
34. Сара Бајић VIII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 57
35. Филип Шарац VIII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 56
36. Вељко Иванов VIII ОШ „Милоје Васић“ Давид Милошевић 54
37. Јована Теофиловић VIII ОШ „Свети Сава“ Драгана Митрић 48
38. Тијана Копривица VIII ОШ „Свети Сава“ Драгана Митрић 45
39. Лука Перић VIII ОШ „Илија Гарашанин“ Миленко Пелевић 39
40. Јоко Бугарсцхи VIII ОШ „Свети Сава“ Драгана Митрић Није изашао

 

 ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ, ШКОЛСКА 2017/2018.

Ранг листа

7. разред

Р.бр. Презиме и име ученика Разред Школа Име и презиме наставника Укупан број бодова Ранг
1. Елена Вучковић VII ОШ „Мића Стојковић“ Слободан Милићевић 92 I
2. Сара Селаковић VII ОШ „Никола Тесла“ Далиборка Турајлић 91 I
3. Никола Дуганџија VII ОШ „Никола Тесла“ Далиборка Турајлић 89 II
4. Ања Тошић VII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 89 II
5. Огњен Срдановић VII ОШ „Иво Лола Рибар“ Борисав Светозаревић 88 II
6. Лука Бековић VII ОШ „Никола Тесла Далиборка Турајлић 86 II
7. Наталија Мијаиловић VII ОШ „Мића Стојковић“ Слободан Милићевић 85 II
8. Анђела Зоговић VII ОШ „Никола Тесла Далиборка Турајлић 84 II
9. Никола Станковић VII ОШ „Милоје Васић“ Давид Милошевић 82 II
10. Марија Дејановић VII ОШ „Никола Тесла Далиборка Турајлић 81 II
11. Теодора Јоксимовић VII ОШ „Мића Стојковић“ Слободан Милићевић 80 II
12. Тадија Добричић VII ОШ „Никола Тесла Јована Илић 80 II
13. Андрија Малевић VII ОШ „Милоје Васић“ Давид Милошевић 80 II
14. Алекса Петроски VII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 80 II
15. Вељко Милићевић VII ОШ „Никола Тесла Дивна Баштовановић 80 II
16. Теодора Ивановић VII ОШ „Никола Тесла Биљана Ковић Ђурђевић 78 III
17. Валентина Петковић VII ОШ „Никола Тесла Далиборка Турајлић 76 III
18. Анђела Луковић VII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 76 III
19. Марко Вукобратовић VII ОШ „Никола Тесла Дивна Баштовановић 76 III
20. Андрија Досковић VII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 73 III
21. Милица Радојичић VII ОШ „Никола Тесла Биљана Ковић Ђурђевић 72 III
22. Матеја Маринковић VII ОШ „Свети Сава“ Драгана Митрић 72 III
23. Магдалена Стаменковић VII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 72 III
24. Милица Јаковљевић VII ОШ „Милоје Васић“ Давид Милошевић 71 III
25. Борис Лазаревић VII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 67
26. Алекса Банковић VII ОШ „Никола Тесла Дивна Баштовановић 67
27. Огњен Ковачевић VII ОШ „Свети Сава“ Драгана Митрић 66
28. Лазар Митић VII ОШ „Никола Тесла Далиборка Турајлић 65
29. Лазар Крстев VII ОШ „Милоје Васић“ Јелена Бабић 61
30. Моња Ђорђевић VII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 61
31. Ђорђе Петровић VII ОШ „Свети Сава“ Драгана Митрић 59
32. Ђорђе Благојевић VII ОШ „Никола Тесла Дивна Баштовановић 56
33. Илијана Новаковић VII ОШ „Алекса Шантић“ Јелена Бабић 52
34. Павле Потежица VII ОШ „Алекса Шантић“ Добрица Теофиловић 50
35. Кристина Раденковић VII ОШ „Алекса Шантић“ Јелена Бабић 48
36. Стефан Миловановић VII ОШ „Милоје Васић“ Јелена Бабић 42
37. Никола Теофиловић VII ОШ „Свети Сава“ Драгана Митрић Није изашао

 

 

Ученици ОШ „Никола Тесла“ у Винчи који су се пласирали на Општинско такмичење из историје:

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД НАСТАВНИК
1. Милинковић Филип V/3 Драгана Стојановић - Мегла
2. Благојевић Вук   V/4 Милена Светозаревић
3. Денкић Софија   V/4 Милена Светозаревић
4. Гагић Петар   V/5 Драгана Стојановић - Мегла
5. Костић Звездана VI/1 Милена Светозаревић
6. Радивојевић Ања VI/1 Милена Светозаревић
7. Живаљевић Јелена VI/2 Александра Милосављевић
8. Мемаровић Јована   VI/4 Александра Милосављевић
9. Путниковић Андреа VI/11 Стела Бошњак
10. Стевановић Марија   VI/11 Стела Бошњак
11. Ступар Ена   VII/2 Милена Светозаревић
12. Петковић Валентина VII/3 Александра Милосављевић
13. Цвијетић Јована   VII/6 Милена Светозаревић
14. Милићевић Вељко VII/10 Стела Бошњак
15. Момчиловић Анђела VIII/1 Милена Светозаревић
16. Момчиловић Лука   VIII/1 Милена Светозаревић
17. Марковић Момчило   VIII/4 Александра Милосављевић
18. Бакић Грчак Андреј VIII/8 Драгана Стојановић - Мегла
19. Перић Никола   VIII/8 Драгана Стојановић - Мегла
20. Чоловић Матија   VIII/9 Стела Бошњак
21. Костић Урош   VIII/3 Стела Бошњак

 

 

Ученици ОШ „Никола Тесла“ у Винчи који су се пласирали на Општинско такмичење из историје:

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА РАЗРЕД НАСТАВНИК
1. Милинковић Филип V/3 Драгана Стојановић - Мегла
2. Благојевић Вук   V/4 Милена Светозаревић
3. Денкић Софија   V/4 Милена Светозаревић
4. Гагић Петар   V/5 Драгана Стојановић - Мегла
5. Костић Звездана VI/1 Милена Светозаревић
6. Радивојевић Ања VI/1 Милена Светозаревић
7. Живаљевић Јелена VI/2 Александра Милосављевић
8. Мемаровић Јована   VI/4 Александра Милосављевић
9. Путниковић Андреа VI/11 Стела Бошњак
10. Стевановић Марија   VI/11 Стела Бошњак
11. Ступар Ена   VII/2 Милена Светозаревић
12. Петковић Валентина VII/3 Александра Милосављевић
13. Цвијетић Јована   VII/6 Милена Светозаревић
14. Милићевић Вељко VII/10 Стела Бошњак
15. Момчиловић Анђела VIII/1 Милена Светозаревић
16. Момчиловић Лука   VIII/1 Милена Светозаревић
17. Марковић Момчило   VIII/4 Александра Милосављевић
18. Бакић Грчак Андреј VIII/8 Драгана Стојановић - Мегла
19. Перић Никола   VIII/8 Драгана Стојановић - Мегла
20. Чоловић Матија   VIII/9 Стела Бошњак
21. Костић Урош   VIII/3 Стела Бошњак

 

 

 scan0146

scan0149

 

 scan0139

Резултати општинског такмичења из математике, школске 2017 / 2018.

                             3. разред

Задаци

Р. број Име и презиме Шифра Основна школа 1. 2. 3. 4. 5. Наставник Место
1 Нађа Михајловић 345 ОШ„Милоје Васић“ 20 20 20 10 20 90 Нада Манчетић I
2 Марко Андрић 347 ОШ„Милоје Васић“ 20 20 20 10 20 90 Марија Стојановић I
3 Никола Предић 357 ОШ„Илија Гарашанин“ 20 20 20 10 15 85 Славица Ваисављевић I
4 Александра Ђокић 341 ОШ„Илија Гарашанин“ 20 20 20 0 20 80 Душица Павловић II
5 Стојан Грбић 326 ОШ„Никола Тесла“ 20 20 20 0 20 80 Бојана Коџић II
6 Растко Ивковић 312 ОШ„Илија Гарашанин“ 20 20 20 0 20 80 Душица Павловић II
7 Давид Тобџић 360 ОШ„Иво Лола Рибар“ 20 0 20 10 20 70 Гордана Стоименовић II
8 Миљана Јовић 362 ОШ„Милоје Васић“ 20 20 20 10 0 70 Нада Манчетић II
9 Андреј Лујић 315 ОШ„Свети Сава“ 0 20 20 10 20 70 Драган Кузмановић II
10 Гордана Теофиловић 316 ОШ„Никола Тесла“ 0 20 20 10 20 70 Лидија Сојкић II
11 Немања Миленковић 313 ОШ„Мића Стојковић“ 0 20 20 10 20 70 Јасмина Маринковић II
12 Ана Јовановић 355 ОШ„Иво Лола Рибар“ 20 0 20 10 15 65 Гордана Стоименовић III
13 Доротеа Петровић 352 ОШ„Свети Сава“ 20 0 20 0 20 60 Драгана Гајић III
14 Радмила Јовановић 342 ОШ„Никола Тесла“ 20 0 20 0 20 60 Мелита Петковић III
15 Лука Тијанић 343 ОШ„Свети Сава“ 20 0 20 0 20 60 Гордана Апостоловић III
16 Теодора Ивановић 332 ОШ„Никола Тесла“ 20 0 20 0 20 60 Лидија Сојкић III
17 Иван Јелић 324 ОШ„Алекса Шантић“ 20 0 20 0 20 60 Светлана Јовић III
18 Ања Стојановић 317 ОШ„Алекса Шантић“ 20 20 20 0 0 60 Марија Младеновић III
19 Софија Савковић 318 ОШ„Илија Гарашанин“ 20 0 10 10 20 60 Милица Бећаговић III
20 Урош Савковић 303 ОШ„Илија Гарашанин“ 20 0 20 0 20 60 Душица Павловић III
21 Лазар Недић 314 ОШ„Илија Гарашанин“ 20 0 20 0 20 60 Љиљана Станишић III
22 Немања Панић 350 ОШ„Илија Гарашанин“ 15 0 20 0 20 55 Славица Ваисављевић III
23 Илија Ивковић 358 ОШ„Илија Гарашанин“ 20 0 20 0 10 50 Душица Павловић
24 Ален Мујовић 361 ОШ„Свети Сава“ 0 0 20 10 20 50 Драган Кузмановић  
25 Стефан Раца 339 ОШ„Никола Тесла“ 0 0 20 10 20 50 Валентина Шербић
26 Сара Вјештица 331 ОШ„Никола Тесла“ 20 0 20 0 10 50 Мелита Петковић
27 Марко Величковић 349 ОШ„Мића Стојковић“ 20 0 20 0 5 45 Јасмина Маринковић


28 Лена Радовановић 305 ОШ„Мића Стојковић“ 0 0 20 20 5 45 Раденка Петровић
29 Андрија Арамбашић 308 ОШ„Алекса Шантић“ 0 15 20 0 10 45 Весна Павловић
30 Марија Перовић 327 ОШ„Алекса Шантић“ 0 20 17 0 5 42 Ружица Илић
31 Мирослав Тимотић 353 ОШ„Свети Сава“ 0 0 20 0 20 40 Вера Крантић
32 Ива Николић 354 ОШ„Мића Стојковић“ 0 0 20 0 20 40 Милица Ђорђевић

33

Страхиња

Вукашиновић

338

ОШ„Алекса Шантић“

0

0

20

0

20

40

Јасмина Ђурђевић

 
34 Наталија Илић 334 ОШ„Илија Гарашанин“ 0 0 20 20 0 40 Милица Бећаговић
35 Лана Ковачевић 320 ОШ„Никола Тесла“ 0 20 10 0 10 40 Валентина Шербић
36 Ђорђе Варагић 323 ОШ„Алекса Шантић“ 20 0 20 0 0 40 Ружица Ристић
37 Марија Загорац 306 ОШ„Никола Тесла“ 0 0 20 0 20 40 Валентина Шербић
38 Павле Ивановић 304 ОШ„Алекса Шантић“ 0 0 20 0 20 40 Јасмина Ђурђевић
39 Марко Тодоровић 311 ОШ„Никола Тесла“ 0 0 20 0 20 40 Даница Спасић

40

Александар

Русимовић

319

ОШ„Илија Гарашанин“

20

0

20

0

0

40

Љиљана Станишић

 
41 Сергеј Петровић 337 ОШ„Алекса Шантић“ 0 0 20 0 15 35 Ружица Ристић
42 Софија Милошевић 359 ОШ„Алекса Шантић“ 0 0 20 10 0 30 Јасмина Ђурђевић
43 Вукашин Златковић 356 ОШ„Алекса Шантић“ 0 0 0 10 20 30 Марија Младеновић
44 Петра Стоиљковић 348 ОШ„Иво Лола Рибар“ 0 0 0 10 20 30 Гордана Стоименовић
45 Јована Ристић 336 ОШ„Никола Тесла“ 0 0 20 0 10 30 Бојана Коџић
46 Чедомир Спасић 335 ОШ„Алекса Шантић“ 0 0 20 0 10 30 Марија Младеновић  
47 Сара Добросављевић 333 ОШ„Алекса Шантић“ 0 0 20 10 0 30 Марија Младеновић  
48 Ива Данић 330 ОШ„Алекса Шантић“ 10 0 20 0 0 30 Ружица Ристић
49 Игор Тановић 329 ОШ„Милоје Васић“ 0 0 10 10 10 30 Милена Алексић
50 Андријана Милић 328 ОШ„Мића Стојковић“ 5 0 20 0 5 30 Јасмина Маринковић
51 Гвозден Цветковић 309 ОШ„Никола Тесла“ 0 0 20 0 10 30 Даница Спасић
52 Ања Бурсаћ 351 ОШ„Алекса Шантић“ 0 0 20 0 5 25 Марија Младеновић
53 Ана Лазић 340 ОШ„Никола Тесла“ 0 0 20 0 5 25 Лидија Сојкић
54 Марта Гимјаноски 325 ОШ„Никола Тесла“ 0 0 20 0 5 25 Татјана Павловић
55 Анамарија Вукотић 322 ОШ„Мића Стојковић“ 0 0 20 0 5 25 Јасмина Маринковић
56 Филип Мус 301 ОШ„Никола Тесла“ 0 0 20 0 5 25 Лидија Сојкић
57 Антонина Симић 344 ОШ„Алекса Шантић“ 0 0 20 0 0 20 Ружица Ристић  


58 Лука Јефтинић 321 ОШ„Милоје Васић“ 10 0 10 0 0 20 Милена Алексић
59 Јана Костић 346 ОШ„Никола Тесла“ 0 0 14 0 5 19 Лидија Сојкић
60 Филип Величковић 307 ОШ„Никола Тесла“ 0 0 7 0 0 7 Мелита Петковић
61 Никола Гушавац 302 ОШ„Алекса Шантић“ 0 0 0 5 0 5 Светлана Јовић

                                                                                   4. разред

Р. број Име и презиме Шифра Основна школа 1. 2. 3. 4. 5. Наставник Место
1 Ива Стојановић 444 ОШ„Никола Тесла“ 20 20 20 20 20 100 Јасмина Пантић I
2 Ђорђе Јовић 427 ОШ„Илија Гарашанин“ 20 20 20 20 20 100 Душица Чаглић I
3 Михајло Карановић 438 ОШ„Алекса Шантић“ 20 20 20 16 20 96 Јадранка Затезало I
4 Вељко Милановић 442 ОШ„Алекса Шантић“ 20 20 20 0 20 84 Биљана Батез II
5 Сара Бојанов 405 ОШ„Милоје Васић“ 20 20 20 2 20 82 Виолета Митровић II
6 Вук Михајловић 443 ОШ„Мића Стојковић“ 20 10 10 20 20 80 Гордана Лазић II
7 Павле Првановић 412 ОШ„Илија Гарашанин“ 20 3 20 17 20 80 Душица Чаглић II
8 Милош Радосављевић 440 ОШ„Илија Гарашанин“ 20 20 15 3 20 78 Мира Марковић II
9 Ивана Станковић 415 ОШ„Иво Лола Рибар“ 15 3 20 20 20 78 Драгиша Максимовић II
10 Вукашин Лазаревић 430 ОШ„Илија Гарашанин“ 20 3 20 14 20 77 Јелена Бећаговић II
11 Јована Ђорђевић 409 ОШ„Свети Сава“ 0 15 20 20 20 75 Радица Костадиновић III
12 Вук Гранић 426 ОШ„Алекса Шантић“ 20 0 20 14 20 74 Мила Рајковић III
13 Петар Личина 434 ОШ„Никола Тесла“ 20 20 10 2 20 72 Сања Златановић III
14 Кристина Сарић 447 ОШ„Никола Тесла“ 20 3 10 20 20 70 Ана Теофиловић III
15 Душан Јовановић 416 ОШ„Мића Стојковић“ 20 10 20 0 20 70 Љиљана Јовановић III
16 Маријана Јованић 428 ОШ„Милоје Васић“ 20 3 20 5 20 68 Виолета Митровић III
17 Филип Нинковић 402 ОШ„Алекса Шантић“ 20 0 20 5 20 65 Мила Рајковић III
18 Јана Андрејић 417 ОШ„Алекса Шантић“ 20 0 20 3 20 63 Јадранка Затезало
19 Викторија Михаиловић 431 ОШ„Мића Стојковић“ 10 0 20 11 20 61 Гордана Лазић
20 Влада Зрилић 433 ОШ„Алекса Шантић“ 20 0 0 20 20 60 Тамара Милићевић
21 Ана Љељен 421 ОШ„Алекса Шантић“ 20 3 20 17 0 60 Сандра Зарић
22 Душан Добрисављевић 423 ОШ„Милоје Васић“ 20 20 20 0 0 60 Милка Билбија Илић
23 Тамара Теофиловић 432 ОШ„Свети Сава“ 10 0 10 17 20 57 Радица Костадиновић
24 Ива Радосављевић 445 ОШ„Илија Гарашанин“ 15 20 10 11 0 56 Мира Марковић
25 Андријана Милутиновић 408 ОШ„Алекса Шантић“ 20 3 10 1 20 54 Јадранка Затезало
26 Елена Миликић 435 ОШ„Никола Тесла“ 20 10 0 0 20 50 Виолета Сандуловић
27 Ђорђе Јарић 411 ОШ„Иво Лола Рибар“ 0 0 10 20 20 50 Добрица Стојановић

28 Милица Гајичић 413 ОШ„Мића Стојковић“ 0 0 10 14 20 44 Љиљана Јовановић
29 Алекса Бојанов 429 ОШ„Никола Тесла“ 10 0 20 13 0 43 Бојана Павловић
30 Лука Петровић 406 ОШ„Алекса Шантић“ 20 3 20 0 0 43 Биљана Батез
31 Марко Радић 403 ОШ„Никола Тесла“ 10 3 20 8 0 41 Сања Златановић
32 Ђурђе Стевановић 436 ОШ„Мића Стојковић“ 20 0 20 0 0 40 Љиљана Јовановић
33 Михајло Петровић 437 ОШ„Свети Сава“ 20 0 20 0 0 40 Радица Костадиновић
34 Александар Антонијевић 425 ОШ„Мића Стојковић“ 20 0 20 0 0 40 Гордана Лазић
35 Марија Марковић 419 ОШ„Милоје Васић“ 10 0 10 0 20 40 Виолета Митровић
36 Милица Марковић 414 ОШ„Алекса Шантић“ 10 0 10 20 0 40 Мила Рајковић
37 Реља Главоњић 441 ОШ„Никола Тесла“ 0 3 20 12 0 35 Вера Танасијевућ
38 Дамир Демири 410 ОШ„Алекса Шантић“ 20 3 10 0 0 33 Мила Рајковић
39 Миа Топић 420 ОШ„Милоје Васић“ 0 0 10 0 20 30 Виолета Митровић
40 Данило Минић 424 ОШ„Мића Стојковић“ 0 3 20 0 6 29 Гордана Лазић
41 Сара Цветковић 422 ОШ„Алекса Шантић“ 10 3 10 0 0 23 Сандра Зарић
42 Сташа Илић 401 ОШ„Никола Тесла“ 0 0 15 2 6 23 Ана Теофиловић
43 Марта Станковић 407 ОШ„Иво Лола Рибар“ 10 0 10 0 0 20 Добрица Стојановић
44 Сара Ђорђић 418 ОШ„Алекса Шантић“ 0 0 10 0 6 16 Мила Рајковић
45 Леонора Станковић 446 ОШ„Свети Сава“ 0 0 10 2 0 12 Слађана Вагић
46 Лука Спасић 439 ОШ„Никола Тесла“ 0 0 10 0 0 10 Татјана Максимовић
47 Милица Миленковић 404 ОШ„Иво Лола Рибар“ 0 5 0 0 0 5 Драгиша Максимовић

                                                                              5. разред

Р. бр Име и презиме Шифра Основна школа 1. 2. 3. 4. 5. Наставник Место
1 Иван Димитров 514 ОШ„Милоје Васић“ 20 20 5 5 20 70 Ана Вукашинов I
2 Катарина Савковић 506 ОШ„Илија Гарашанин“ 0 20 0 20 20 60 Данило Пришуњак I
3 Реља Јоксимовић 536 ОШ„Алекса Шантић“ 20 0 10 20 7 57 Слађана Лазић II
4 Тијана Ковачевић 509 ОШ„Илија Гарашанин“ 20 6 0 5 18 49 Анка Вучинић II
5 Кристина Веселиновић 544 ОШ„Никола Тесла“ 20 20 0 5 3 48 Весна Слијепчевић II
6 Милица Радосављевић 538 ОШ„Мића Стојковић“ 0 20 0 20 3 43 Милош Антонијевић II
7 Милица Комјеновић 513 ОШ„Никола Тесла“ 0 13 0 10 20 43 Јелена Цалић II
8 Душан Крстић 519 ОШ„Алекса Шантић“ 20 6 5 5 3 39 Слађана Лазић III
9 Софија Јакшић 528 ОШ„Илија Гарашанин“ 0 13 0 20 3 36 Данило Пришуњак III
10 Вук Бојанов 535 ОШ„Никола Тесла“ 10 20 5 0 0 35 Јелена Цалић III
11 Вељко Стевић 543 ОШ„Милоје Васић“ 20 13 0 0 0 33 Маријана Ранчак III
12 Јања Симоновић 521 ОШ„Илија Гарашанин“ 0 20 0 10 3 33 Анка Вучинић III
13 Петар Марјановић 546 ОШ„Мића Стојковић“ 0 13 0 5 8 26 Марија Обренић
14 Мина Радовановић 539 ОШ„Никола Тесла“ 0 7 5 5 8 25 Весна Слијепчевић
15 Андреј Јовић 533 ОШ„Илија Гарашанин“ 0 20 0 5 0 25 Данило Пришуњак
16 Огњен Декић 530 ОШ„Свети Сава“ 0 0 0 5 20 25 Сања Соколов
17 Петар Вукобатовић 515 ОШ„Никола Тесла“ 20 0 0 0 5 25 Весна Слијепчевић
18 Мила Михајловић 522 ОШ„Мића Стојковић“ 0 13 0 0 8 21 Милош Антонијевић
19 Алекса Миловановић 510 ОШ„Свети Сава“ 20 0 0 0 1 21 Зорица Јанковић
20 Алекса Јовановић 510 ОШ„Никола Тесла“ 20 0 0 0 1 21 Зорица Јанковић
21 Невена Ерцег 524 ОШ„Никола Тесла“ 0 20 0 0 0 20 Весна Слијепчевић
22 Душан Остојић 502 ОШ„Алекса Шантић“ 10 0 5 5 0 20 Снежана Карамарковић
23 Биљана Стевановић 532 ОШ„Свети Сава“ 0 6 0 10 3 19 Сања Соколов
24 Јелена Славковић 540 ОШ„Милоје Васић“ 10 0 0 5 3 18 Ана Вукашинов
25 Леонтина Којић 505 ОШ„Алекса Шантић“ 5 13 0 0 0 18 Јелена Станковић
26 Даница Тошић 541 ОШ„Никола Тесла“ 0 0 3 5 5 13 Јелена Цалић
27 Милена Васић 542 ОШ„Мића Стојковић“ 0 0 10 0 3 13 Марија Обренић
28 Никола Гоцевски 545 ОШ„Милоје Васић“ 0 6 0 5 0 11 Маријана Рачак
29 Миодраг Дамњановић 527 ОШ„Свети Сава“ 0 6 0 0 3 9 Сања Соколов
30 Анђела Даничић 531 ОШ„Иво Лола Рибар“ 0 0 0 5 3 8 Милоје Вељовић
31 Тамара Чукић 501 ОШ„Алекса Шантић“ 0 0 0 5 3 8 Јелена Станковић
32 Невена Станковић 525 ОШ„Милоје Васић“ 0 7 0 0 0 7 Ана Вукашинов
33 Никола Ранчак 518 ОШ„Милоје Васић“ 0 7 0 0 0 7 Ана Вукашинов
34 Жељана Лукић 504 ОШ„Илија Гарашанин“ 0 5 0 0 1 6 Анка Вучинић
35 Вук Лалић 534 ОШ„Илија Гарашанин“ 0 5 0 0 0 5 Данило Пришуњак
36 Филип Папић 537 ОШ„Алекса Шантић“ 0 0 0 0 5 5 Слађана Васић
37 Петар Пешић 526 ОШ„Иво Лола Рибар“ 0 0 0 0 5 5 Милоје Вељовић
38 Ања Живковић 523 ОШ„Никола Тесла“ 0 0 0 0 5 5 Весна Слијепчевић
39 Теодора Николић 520 ОШ„Свети Сава“ 0 5 0 0 0 5 Данило Пришуњак
40 Лана Спасић 516 ОШ„Алекса Шантић“ 0 0 0 5 0 5 Снежана Карамарковић
41 Максим Вулета 512 ОШ„Свети Сава“ 5 0 0 0 0 5 Сања Соколов
42 Андрија Косијер 507 ОШ„Илија Гарашанин“ 0 5 0 0 0 5 Данило Пришуњак
43 Дуња Радивојевић 511 ОШ„Иво Лола Рибар“ 0 0 0 0 5 5 Милоје Вељовић
44 Теодора Бојовић 503 ОШ„Никола Тесла“ 0 0 0 0 5 5 Бојана МИшковић

                                                                                 6.разред

Задаци

Р. бр Име и презиме Шифра Основна школа 1. 2. 3. 4. 5. Наставник Место
1 Михајло Миланов 629 ОШ„Милоје Васић“ 20 20 0 20 20 80 Ана Вукашиновић I
2 Жарко Хајдер 627 ОШ„Никола Тесла“