ОШ "Никола Тесла"

Винча

Главни мени

Календар

пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
23
24
25
26
27
28
29
30

Школски тимови

 

ТИМ ЗА ПРИПРЕМУ ПРИРЕДБИ У ШКОЛИ ТИМ ЗА САМОВРЕДНОВАЊЕ ТИМ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНУ ОРИЈЕНТАЦИЈУ УЧЕНИКА

1.Марина Попађиноски

2.Весна Путниковић

3.РужицаМиљковић

4.Невена Ђукановић

5.Драгана Радмановић

6.Биљана Милев

7.Љиљана Живановић

   8.Силвана Христов

   9.Милка Скулић

   10.Слободанка Чокеша

   11.Милош Шмигић

   12.Јелена Вишњић

   13.Мелита Петковић

   14.Валентина Шербић

   15.Љиљана Мисирлић

   16.Драган Вукомановић

   17.Славица И. Младеновић

   18.Зорана Срдић

   19.Иван Топаловић

   20.Бранка Алимпијевић  

 1.Стефан Степановић   

 2.Милена Ђендић

 3.Наташа Ђаниш Митровић

 4.Јелена Цалић

 5.Јасмина Пантић

 6.Љиљана Николић

 7.Снежана Калађурђевић

 8.Љиљана Јовић

 9. Маја Димић

10.Ана Теофиловић

11.Милош Маринковић

12.Наташа Миодраговић

13.Љубица Крстић

14.Зорица Јанковић

15.ЈованаЛајхнер

16.Бојана Лековић

17.Маја Мартић

1.Дивна Милошевић

2.Виола Ћук

3.Мирјана Стаменковић

4.Снежана Ракић

5.Весна Писаревић

6.Данијела Миликић

7.Бојана Мишковић

8.Вера Шалипур

9.Станица Јанковић

10.Славица Младеновић

11.Љиља Николић

12.Зорица Брцан

13.Ивана Живанчевић

14.Богдан Јукић

15.Марина Попађиноски

16.Љиљана Јовић

17. Владимир Предолац-у

18.Којић Милица-у.

19.Мина Радинарев-у.

20.Анђела Вуди-у

21.Бранка Мијовић

ТИМ ЗА ОБЕЗБЕЂИВАЊЕ КВАЛИТЕТА И РАЗВОЈ УСТАНОВЕ

1.Драгољуб Гачић                                  9.Дражена Трајковић                                     17.Ненад Бјелобаба

2. Јелена Вишњић                                  10.Биљана Милев                                           18.Дивна Баштовановић.

3.Снежана Ракић                                   11.Милица Симић                                           19.Светлана Јакшић                                        

4.Мирјана Стаменковић                       12.Славица Младеновић Ивановић               

5.Љиљана Јовић                                     13.Ана Марија Гајић-у                                   

6.Слободан Животић                            14.Лазар Антић

7.Марија Марковић                               15. Виола Ћук                                          

8.Милоје Апостоловић                          16.Ивана Живанчевић

ТИМ ЗА ЗАШТИТУ ДЕЦЕ НА ИНТЕРНЕТУ ТИМА ЗА САРАДЊУ СА РОДИТЕЉИМА ТИМ ЗА ИНКЛУЗИЈУ

1.Зорица Радивојевић

2.Вера Шалипур

3.Драгана Ранковић

4.Александра Милосављевић

5.Мирјана Стаменковић

6.Богдан Јукић

7.Мелита Петковић

 8.Маја Мартић

9.Мирјана Личина

10.Светлана Јакшић

.

 1.Драгана Станковић

 2.Гордана Томић

 3.Милица Матичић

 4.Мица Баштовановић

 5.Ђорђе Јеремић

 6.Милица Симић

 7.Љиљана Живановић

 8.Гордана Тошић

 9.Снежана Поповић

10.Данијела Миљковић

11.Сања Златановић

12.Дражена Вјештица

1.Мирјана Стаменковић        15. Силвана Христов

2.Снежана Ракић                    16.Наташа Ђаниш

3.Мира  М.Мишић                 17.Дивна Баштовановић

4.Дивна Милошевић              18.Дубравка Плавшић

5.Љиљана Стаменковић        19. Александра Љујић                  

6.Драгана Мегла                     20. Миљана Симић 

7.Ивана Живковић                  21. Јасмина Пантић

8.АлександраБорисов             22. Зорана Срдић

9.Вера Танасијевић                 23. -у.

10.Лидија Сојкић                     24.Марија Гајић-у.

11.Драгана Живковић              .

12.Виола Ћук                         

13. Милена Светозаревић       

14.Милица Живановић            ..

ТИМ ЗА РАЗВОЈ МЕЂУПРЕДМЕТНИХ КОМПЕТЕНЦИЈА И ПРЕДУЗЕТНИШТВА ТИМ ЗА САРАДЊУ СА ЦРВЕНИМ  КРСТОМ

1.Далиборка Турајлић        7.Слађана  Ивановић         13.Дражена Трајковић

2.Снежана Калађурђевић    8.Силвана Христов          14.Биљана Ковић

3.Слободан Животић            9.Бранка Алимпијевић    15. Гордана Марковић

4.Дејан Јабучанин                10.Татјана Б. Павловић     16.Ивана Јанковић

5.Јасмина Пантић                 11.Драгана Ранковић

6.Љиљана Мисирлић           12. Александра Милосављевић

1.Весна Будимир

2.Оливера Пешут

3.Мира Мишић-Михајловић

4.Милица Матичић

ТИМ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ТИМ ЗА WEB ПРЕЗЕНТАЦИЈУ ШКОЛЕ ТИМ ЗА ДЕЧЈУ НЕДЕЉУ

1.Славица И. Младеновић

2. Ненад Бјелобаба

3.Драгољуб Гачић

4.Татјана Војиновић

5.Љиљана Николић

6.Биљана Милев

7.Виола Ћук

8.Марија Марковић

1.Томислав Теофиловић 

2.Вера Шалипур 

3.Ненад Бјелобаба

4.Милица Штрбац

1.Дражена Вјештица

2.Ружица Миљковић

3.Татјана Јовановић Павловић

4.Весна Ђорђевић

5.Виолета Сандуловић

6.Тања Николић

7.Слободан Животић

8.Миљана Симић



Бројач посета

1090024

Јавне набавке

aleksandrazastitimosenainternetuznanjem

1

p1240082

5

pa080553

pa080557

2

dsc06740