ОШ "Никола Тесла"

Винча

Главни мени

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Школски тимови

РЕДАКЦИЈА ВИНЧАНСКОГ ПИСМА

( ШКОЛСКИ ЧАСОПИС )

ТИМ ЗА УРЕЂЕЊЕ ШКОЛЕ СТРУЧНИ АКТИВ ЗА РАЗВОЈ ШКОЛСКОГ ПРОГРАМА

1.Томислав Теофиловић

  2.Зорица Брцан

3.Наташа Ђаниш

4.Александра Љујић

5.Милица Живановић

6.Марина Попађиноски

7.Слађана Ивановић

8.Милица Крсмановић

9.Мирјана Чанчаревић

10.Силвана Христов

11.Милена Светозаревић

12.Милица Кљештан

13.Бранка Алимпијевић

14.Сања Златановић

15.Весна Слијепчеић

16.Драгана Радмановић         

1.Ненад Бјелобаба

2.Вера Трендафилоски

3.Милоје Апостоловић

4.Драган Павловић

5.Драгољуб Чупковић

6.Снежана Поповић

7.Власта Стаменковић

8.Љиљана Стаменковић

9.Сандра Бабић

10.Лидија Сојкић

11.Сања Златановић

12.Тања Војиновић

13.Мирјана Илић

14.Јасмина Васковић

1.Снежана  Ракић             13.Тања Илић

2.Драгољуб  Гачић           14.Мирјана Личина

4.Ивана Јанковић                   

5.Милош Шмигић                            

6.Александра Борисов                   

7.БиљанаМилев

8.Дивна Баштовановић

9.Славица И. Младеновић

10.Татјана Максимовић

11.Ивана Антић

12.Милица Симић

ТИМ ЗА ЗАШТИТУ ОД ДИСКРИМИНАЦИЈЕ,НАСИЉА,ЗЛОСТАВЉАЊА И ЗАНЕМАРИВАЊА СТРУЧНИ АКТИВ ЗА  ШКОЛСКО  РАЗВОЈНО ПЛАНИРАЊЕ

1.Биљана Бранковић                 16.Славица И. Младеновић           31.Валентина Петковић-у

2.Ана Илић                                17.Весна Писаревић                 

3.Мирјана Стаменковић           18  Јелена Вишњић                    

4.Снежана Ракић                       19.Драгана Јеремић                   

5.Виола Ћук                               20.СнежанаКрстић                    

6.Силвана Христов                    21.Валентина Шербић              

7.Оливера Пешут                       22. Катарина Живановић

8.Весна Слијепчевић                 23.Ана Крстовић

9.Растко Гулан                           24.Марија Марковић

10.Стела Бошњак                       25 Милица Крсмановић

11.Тања Николић                       26.Михајло Миловановић

12.Стана Јанковић                     27.Мелита Петковић

13.Милица Кљештан                 28.Анђела Топаловић      

14.Зорица Михајловић              29.Оливера Пешут

15.Младен Тадијановић            30.Николина Мемаревић-у

 1.Виола Ћук                          15.Весна Путниковић                  

 4.Тања Брадић                       18.Татјана Илић                  

 5.Виолета Сандуловић         19.Ружица Миљковић     

 6.Весна  Будимир                  20.Јована Илић               

 7.Тања Арсић                         21.Бојана Мишковић                

10.Бојана Ристић                     

12.Весна Ђорђевић                                


ТИМ ЗА ПРИПРЕМУ ПРИРЕДБИ У ШКОЛИ ТИМ ЗА САМОВРЕДНОВАЊЕ ТИМ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНУ ОРИЈЕНТАЦИЈУ УЧЕНИКА

1.Марина Попађиноски

2.Весна Путниковић

3.РужицаМиљковић

4.Невена Ђукановић

5.Драгана Радмановић

6.Биљана Милев

7.Љиљана Живановић

   8.Силвана Христов

   9.Милка Скулић

   10.Слободанка Чокеша

   11.Милош Шмигић

   12.Јелена Вишњић

   13.Мелита Петковић

   14.Валентина Шербић

   15.Љиљана Мисирлић

   16.Драган Вукомановић

   17.Славица И. Младеновић

   18.Зорана Срдић

   19.Иван Топаловић

   20.Бранка Алимпијевић   

 1.Дражена Трајковић

 2.Милена Ђендић

 3.Наташа Ђаниш Митровић

 4.Јелена Цалић

 5.Јасмина Пантић

 6.Љиљана Николић

 7.Снежана Калађурђевић

 8.Љиљана Јовић

 9.Милена Вујић

10.Ана Теофиловић

11.Милош Маринковић

12.Наташа Миодраговић

13.Љубица Крстић

14.Невена Челик

15.Маја Димић

16.Стефан Степановић

17.Андријана Бјелопавлић -у

18. Сана Нинић-у.

1.Дивна Милошевић

2.Виола Ћук

3.Мирјана Стаменковић

4.Снежана Ракић

5.Весна Писаревић

6.Данијела Миликић

7.Бојана Мишковић

8.Вера Шалипур

9.Станица Јанковић

10.Славица Младеновић

11.Љиља Николић

12.Зорица Брцан

13.Ивана Живанчевић

14.Богдан Јукић

15.Марина Попађиноски

16.Љиљана Јовић

17. Владимир Предолац-у

18.Којић Милица-у.

19.Мина Радинарев-у.

20.Анђела Вуди-у

ТИМ ЗА ОБЕЗБЕЂИВАЊЕ КВАЛИТЕТА И РАЗВОЈ УСТАНОВЕ

1.Драгољуб Гачић                                  9.Дражена Трајковић                                     17.Ненад Бјелобаба

2.Виола Ћук                                           10.Биљана Милев                                            18.Јелена Вишњић

3.Снежана Ракић                                   11.Милица Симић                                            19.Дивна Баштовановић

4.Мирјана Стаменковић                       12.Славица Младеновић Ивановић                20.Драгана Петковић

5.Љиљана Јовић                                     13.Ана Марија Гајић-у                                    21.Дејан Којић

6.Слободан Животић                            14.Валентина Петковић-у

7.Марија Марковић                               15.Марина Попађиноски

8.Милоје Апостоловић                          16.Ивана Живанчевић

ТИМ ЗА ЗАШТИТУ ДЕЦЕ НА ИНТЕРНЕТУ ТИМА ЗА САРАДЊУ СА РОДИТЕЉИМА ТИМ ЗА ИНКЛУЗИЈУ

1.Зорица Радивојевић

2.Вера Шалипур

3.Драгана Ранковић

4.Александра Милосављевић

5.Мирјана Стаменковић

6.Богдан Јукић

7.Мелита Петковић

8.ЈугославаАћимовић

9.Мирјана Личина

10.Светлана Јакшић

.

 1.Татјана Павловић

 2.Гордана Томић

 3.Милица Матичић

 4.Мица Баштовановић

 5.Ђорђе Јеремић

 6.Милица Симић

 7.Љиљана Живановић

 8.Гордана Тошић

 9.Снежана Поповић

10.Драгана Станковић

11.Сања Златановић

.

1.Мирјана Стаменковић        15. Силвана Христов

2.Снежана Ракић                    16.Наташа Ђаниш

3.Мира  М.Мишић                 17.Дивна Баштовановић

4.Дивна Милошевић              18.Дубравка Плавшић

5.Љиљана Стаменковић        19. Александра Љујић                   

6.Драгана Мегла                     20. Миљана Симић 

7.Светлана Суводолац            21. Јасмина Пантић

8.АлександраБорисов             22. Зорана Срдић

9.Вера Танасијевић                 23.Лазар Митић-у.

10.Лидија Сојкић                     24.  Марија Гајић

11.Драгана Живковић              .

12.Виола Ћук                         

13. Милена Светозаревић       

14.Милица Живановић            ..

ТИМ ЗА РАЗВОЈ МЕЂУПРЕДМЕТНИХ КОМПЕТЕНЦИЈА И ПРЕДУЗЕТНИШТВА ТИМ ЗА САРАДЊУ СА ЦРВЕНИМ  КРСТОМ

1. Далиборка Турајлић        7.Слађана  Ивановић         13.Дражена Трајковић

2. Снежана Калађурђевић    8.Дражена Вјештица        14.Биљана Ковић

3.Слободан Животић            9.Бранка Алимпијевић    15. Гордана Марковић

4.Дејан Јабучанин                10.Татјана Ј. Павловић     16.Ивана Јанковић

5.Јасмина Пантић                 11.Драгана Ранковић

6.Љиљана Мисирлић           12. Александра Милосављевић

1.Весна Будимир

2.Оливера Пешут

3.Мира Мишић-Михајловић

4.Милица Матичић

5.Драгана Станковић

ТИМ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ТИМ ЗА WEB ПРЕЗЕНТАЦИЈУ ШКОЛЕ ТИМ ЗА ДЕЧЈУ НЕДЕЉУ

1.Славица И. Младеновић

2. Ненад Бјелобаба

3.Драгољуб Гачић

4.Татјана Војиновић

5.Љиљана Николић

6.Биљана Милев

7.Виола Ћук

8.Марија Марковић

1.Томислав Теофиловић 

2.Вера Шалипур 

3.Ненад Бјелобаба

1.Дражена Вјештица

2.Лидија Сојкић

3.Татјана Јовановић Павловић

4.Весна Ђорђевић

5.Виолета Сандуловић

6.Тања Николић

7.Слободан Животић

8.Миљана Симић


Бројач посета

1069389

Јавне набавке

aleksandrazastitimosenainternetuznanjem

1

p1240082

5

pa080553

pa080557

2

dsc06740