ОШ "Никола Тесла", Винча

esdnevniklogo
large Google Classroom
rasporednastave 1
asdad

♥ ОШ "Никола Тесла" Винча ♥

za osmake

logo mpntr.png
1 39 (2)

Бројач посета

1273234

Учење на даљину

ucenje na daljinu

Изградња ОШ „Никола Тесла” у Лештанима

 

20210327 201201

COVID - 19 едукативни материјал

Јавне набавке

Календар

пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ШКОЛСКЕ ВАННАСТАВНЕ АКТИВНОСТИ

ПЛАН ВАННАСТАВНИХ И СЛОБОДНИХ АКТИВНОСТИ

УЧЕНИКА

Предметне слоб. акт. Реализатори
Историјска секција Стела Бошњак,Милена Светозаревић, Бранислав Живковић и Драгана Мегла
Географска секција Дивна Баштовановић,Мирјана Симић, Далиборка Турајлић, Биљана Ђурђевић- Ковић
Биолошка секција Славица Младеновић,Јована Лајхнер,Са-ндра Бабић,Ивана Живанчевић и Ивана Јанковић                                
Клуб љубитеља француског језика Драгана Јеремић и Милица Крсмановић
Секција енглеског језика Биљана Бранковић и Наташа Ђаниш
Секција енглеског језика- Мултимедијални приступ Биљана Бранковић
Физиматика Татјана Војиновић
Хемијска секција Драгана Живковић и Драгољуб Чупко-вић
Културно уметничке слоб. акт. Руководилац
Ликовна секција Тања Илић и Тања Николић
Керамичка секција Дражена Трајковић
Лингвистичка секција Слободанка Чокеша ,Богдан Јукић и Са-ња Бублић
Драмска секција Оливера Кличковић,Марина Попађино-ски,Силвана Христов и Сузана Дојчино-вић
Рецитаторска секција Тања Арсић,Маја Исаеска и Слободанка Чокеша
Новинарска секција Сања Бублић ,Сузана Дојчиновић,Маја Исаеска и Марина Попађиноски
Литерарна секција Сања Бублић,Маја Исаеска,Оливера Кличковић и Марина Попађиноски
,,Винчанско писмо“ Марина Попађиноски и аја Исаеска
Припрема програма за Дан школе Сузана Дојчиновић
Припрема програма за Светог Саву Слободанка Чокеш
Техничке и радно-производне слоб. акт. Реализатори
Мултидисциплинарна секција и архитектура и грађевинарство Љиљана Стаменковић
Папирно моделарство   Милица Штрбац,Зорица Радивојевић, Ненад Бјелобаба,Жарко Станковић и Вера Трендафилоски
Ракетно моделарство   Зорица Радивојевић и Ненад Бјелобаба
Екологија и рециклажа Вера Трендафилоски
Микробит секција Милица Штрбац
Саобраћајна секција Југослава Аћимовић
Роботика Томислав Теофиловић и Жарко Станко-вић
Слободне наставне активности Реализатори
Матерњи језик/говор са елементима националне културе Сања Бублић ,Маја Исаеска,Драгана Је-ремић ,Гордана Сасеновић,Милица Крсмановић,Милена Ђендић,Мирјана Личина и Тамара Пришуњак
Свакодневни живот у прошлости Стела Бошњак,Зорана Срдић,Јелена Ви-шњић,Милена Новаковић,Милош Мари-нковић и Оливера Пешут
Шах Михаило Миловановић, Александар Ма-рковић, Растко Гулан ,Сузана Момић и Дубравка Косић
Хор и оркестар Ружица Миљковић,НевенаЂукановић и Јасминка Мирковић
Домаћинство Драгана Живковић ,Јелена Николић и Драгољуб Чупковић
Цртање сликање и вајање Татјана Илић
Мерење у природи Марко Јовановић,Маја Мартић,Љиљана Стаменковић,Вера Трендафилоски, Ми-лица Симић,Југослава Аћимовић,Жарко Станковић,
Спортско-рекреативне слоб. акт. Реализатори
Атлетика и кошарка (дечаци) Станица Јанковић
Кошарка девојчице и џудо Сузана Момић
Одбојка дечаци ,спортска гимнастика и стрељаштво Слободан Животић
Стони тенис и рукомет дечаци РасткоГулан
Рукомет девојчице и атлетика Дубравка Косић
Одбојка девојчице и пливање Михаило Миловановић
Фудбал дечаци и фудбал девојчице Александар Марковић

Слоб. акт. ученика млађих разреда

Реализатори
Литерарна секција Данијела Миљковић, Марија Живано-вић и Светлана Пантић
Ликовна секција Лидија Сојкић,Биљана Милев,Бојана Лековић,Драгана Радмановић,Мирјана Илић,Снежана Калађурђевић,Вера Тана-сијевић,Сања Златановић,Весна Писаре-вић,Драгана Станковић,Весна Ивић, Дражена Вјештица, Валентина Шербић, и Светлана Суводолац
Секција-Мали креативци Славица И.Младеновић и Весна Ђорђе-вић
Математичка секција Весна Будимир,Маја Димић и Весна Арсић
Драмско рецитаторска секција Милица Матичић,Весна Путниковић, Гордана Томић,Татјана Максимовић, Дубравка Плавшић,Татјана Ј.Павловић, Јована Петровић,Јасмина Пантић и Ја-смина Васковић
Музичка секција Мелита Петковић,Иван Топаловић, Стефан Степановић,Љиљана Живано вић,Љиљана Мисирлић,Татјана Б.Па-вловић,Даница Симић,Виолета Санду-ловић и Драган Вукомановић
Новинарска секција Слађана Ивановић
Шаховска секција Ђорђе Јеремић