ОШ "Никола Тесла", Винча

esdnevniklogo
large Google Classroom
rasporednastave 1
asdad

♥ ОШ "Никола Тесла" Винча ♥

za osmake

logo mpntr.png
1 39 (2)

Бројач посета

2284318

Учење на даљину

ucenje na daljinu

Изградња ОШ „Никола Тесла” у Лештанима

 

20210327 201201

COVID - 19 едукативни материјал

Календар

пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Разредне старешине

ОДЕЉЕЊСКЕ СТАРЕШИНЕ

 

14.РАЗРЕДА

 

Оде-љење

Одљењски  старешина

Организа-

циона

јединица

Оде-љење

Одељењски           

старешина

Организа-циона јединица

I-2

Бојана Лековић  

МШ Винча

I-1

Снежана Калађурђевић

МШ Вин.

I-4

Лидија Сојкић

МШ Винча

I-3

Татјана Јовановић

МШ Вин.

   

МШ Винча

I-5

Бојана Коџић

МШ Вин.

II-1

Драгана Станковић

МШ Винча

II-2

Вера Танасијевић 

МШ Вин.

II-3

Татјана Максимовић

МШ Винча

II-4

Сања Златановић

МШ Вин.

II-5

Иван Топаловић

МШ Винча

II-6

Татјана Павловић  

МШ Вин.

III-2

Биљана Милев

МШ Винча

III-1

Љиљана Живановић

МШ Вин.

III-4

Маја Димић

МШ Винча

III-3

Светлана Пантић

МШ Вин.

III-6

Драгана Радмановић

МШ Винча

III-5

Данијела Миљковић  

МШ Вин.

IV-1

Дубравка Плавшић

МШ Винча

IV-2

Милица Матичић

МШ Вин.

IV-3

Весна Будимир  

МШ Винча

IV-4

Гордана Томић  

МШ Вин.

IV-5

Невена Јагодић

МШ Винча

IV-6

Весна Писаревић

МШ Вин.

I-6

Тања Перишић 

ИО Лешт.

I-9

Валентина Шербић

ИО Болеч

I-7

ГорданаТошић

ИО Лешт.

I-10

Мелита Петковић

ИО Болеч

I-8

Славица Велимировић

ИО Лешт.

     

II-7

Светлана Суводолац

ИО Лешт.

II-9

Виолета Сандуловић

ИО Болеч

II-8

Драган Вукомановић

ИО Лешт.

II-10

Јасмина Пантић

ИО Болеч

II-12

Стефан Степановић

ИО Лешт.

     

III-7

Славица Ивановић  

ИО Лешт.

III-9

Мирјана Илић  

ИО Болеч

III-8

Марија Зјајић  

ИО Лешт.

III-10

Јасмина Васковић  

ИО Болеч

III-12

Дражена Вјештица

ИО Лешт.

     

IV-7

Весна Ивић

ИО Лешт.

IV-9

Тања Брадић

ИО Болеч

IV-8

Весна Ђорђевић

ИО Лешт.

IV-10

Анђела Топаловић

ИО Болеч

IV-12

Милица Веселиновић

       

I-11

Весна Путниковић   

ИО Рит.

II-11

Марија Тракиловић

ИО Рит.

III-11

Кристина Стојсављевић

ИО Рит.

IV-11

Јована Петровић

ИО Рит.

 

У четири групе продуженог боравка ради четворо учитеља:

Снежана Поповић,Младен Тадијановић,Наталија Илић и Ивана Обрадовић-Брашњић. 

 

5 – 8. РАЗРЕДА

 

Одељење

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА

Одељење

ОДЕЉЕЊСКИ 

СТАРЕШИНА

ВИНЧА

V-2

Вера Шалипур

V-1

Татјана Арсић

V-4

Зорица Јанковић

V-3

Зорица Радивојевић

V-6

Марина Попађиноски

V-5

Тања Николић

V-10

Станица Јанковић

V-9

Ивана Живковић

VI-1

Данијела Миликић 

VI-2

Далиборка Турајлић 

VI-3

Марија Ристић Животић

VI-4

Богдан Јукић

VI-5

Јелена Стојановић Вишњић

VI-6

Биљана Ковић Ђурђевић

VI-9

Жарко Станковић

VI-10

Дубравка Косић

VII-2

Татјана Војиновић

VII-1

Бранислав Живковић

VII-4

Наташа Миодраговић

VII-3

Сузана Дојчиновић

VII-6

Дражена Трајковић

VII-5

Драгана Мегла

VII-10

Бранка Мијовић

VII-9

Силвана Христов

   

VII-12

Милица Штрбац

VIII-1

Слободанка Чокеша

VIII-2

Мирјана Стаменковић

VIII-3

Наташа Ђаниш

VIII-4

Биљана Бранковић

VIII-5

Дивна Баштовановић

VIII-6

Љубица Крстић

VIII-9

Слободан Животић

VIII-10

Ивана Живанчевић

ЛЕШТАНЕ

V-8

Јелена Суботић

V-7

Александра Борисов

VI-7

Светлана Јакшић

VI-8

Југослава Аћимовић

VII-8

Јована Лајхнер

VII-7

Љиљана Николић

VIII-7

Зорица Брцан

VIII-8

Катарина Јовановић

РИТОПЕК

V-11

Јована Илић

   

VI-11

Оливера Кличковић

   

VII-11

Сузана Ристић

   

VIII-11

Сандра Бабић