ОШ "Никола Тесла", Винча

esdnevniklogo
large Google Classroom
rasporednastave 1
asdad

♥ ОШ "Никола Тесла" Винча ♥

za osmake

logo mpntr.png
1 39 (2)

Бројач посета

1887865

Учење на даљину

ucenje na daljinu

Изградња ОШ „Никола Тесла” у Лештанима

 

20210327 201201

COVID - 19 едукативни материјал

Календар

пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Отворена врата

ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА - Предметна настава

 

Име и презиме

Предмет

Дан

Час/време

Преподне/поподне

Зорица Јанковић

Математика

Среда 

3.час

Александра Борисов Математика Петак 3.час

Неда Ђорђевић

Математика 

Понедељак 

4. час

Ивана Живковић

Математика

Среда, црвена смена

5.час, 11:20

5. час, 17:50

Наташа Златановић

Математика

Среда

3.час 9:45-10:30

          16:15-17:00

Весна Слијепчевић

Математика

петак

2.час

Марина Петковић

Математика

Понедељак

3.час

Сузана Ристић 

Математика

Среда

4. час 10.35-11.20

4. час 16.10-16.55

Светлана Јакшић

Математика

Понедељак

7. час 13,05

Наташа Миодраговић

Српски језик и књижевност

Понедељак

4. час 10:35 - 11:20

4. час 17:05 - 17:50

Богдан Јукић

Српски језик и књижевност

Четвртак

3.час 9.45-10.30

          16.15-17.00

Оливера Кличковић

Српски језик и књижевност 

Понедељак

Уторак 

4.час 10.35-11.20

          16.10-16.55

Марина Попађиноски

Српски језик и књижевност 

Среда

4. cas 10.35-11.20

4.cas 17.05-17.50

Катарина   Јовановић 

Српски језик и књижевност 

Уторак (Винча)

Петак (Лештане)

4. час

1.час

Маја Исаеска

Српски језик и књижевност 

Петак

2.час

Слободанка Чокеша

Српски језик и књижевност 

Петак

3.час

Сузана Дојчиновић

Српски језик и књижевност 

Среда

4.час

Силвана Христов

Српски језик и књижевност

Петак 

4.час, црвена смена

Татјана Арсић

Српски језик

Уторак

2.час

Биљана Бранковић

Енглески језик

Петак

3. Час

Зорица Брцан

Енглески језик

Петак

6.час 12:15-13:00

Бранка Мијовић

Енглески језик

Понедељак

5.час 17:55-18:40

11:25-12:10

Милена Ћендић 

Енглески језик

Понедељак

1.čas 13:00-15:00

Марија Ристић Животић

Енглески језик

петак

4.час, плава смена

Наташа Ђаниш

Енглески језик

Уторак

5.cas

Љиљана Николић

Енглески језик

Среда

6.час

Љубица Крстић

Енглески језик

Среда

4. час

Драгана Ристић

Енглески језик

Понедељак

Среда

5.час

3.час

Мирјана Личина

Енглески језик

Понедељак 

2.час

Станковић Жарко

Техника и технологија

Четвртак

2. час, 8:35

2. час, 15:05

Милица Штрбац

Техника и технологија

Уторак

3. час

Вера Трендафилоска

Техника и технологија

Уторак

2. час, 8:35

2. час, 15:05

Драгана Миловановић

Техника и Технологија

Уторак

4. час 10:35 - 11:20

4. час 17:05 - 17:50

Милош Ђорић

Техника и технологија

Понедељак 

1.час

Зорица Радивојевић

Техника и технологија

Понедељак

4.час 10,30

4.час 17,00

Ивана Антић

Информатика и рачунарство

Четвртак

3.час

Драгана Миловановић

Информатика и рачунарство

Понедељак

4.час 10:35 - 11:20

Вера Шалипур

Информатика и рачунарство

Среда, плава смена

Петак, црвена смена

2. час, плава смена

5. час, црвена смена

Теофиловић Томислав

Информатика и рачунарство

Понедељак

1. час, 7:45

1. час, 14:15

Светлана Јакшић

Информатика и рачунарство; Математика

Понедељак

7. час 13,05


Татјана Војиновић


Физика


Среда


4. час 10.30

4. час 17.00

Сузана Ристић 

Физика, Математика

Среда

4. час 10.35-11.20

4. час 16.10-16.55

Милица Симић

Физика

Четвртак

5.час

Стела Бошњак

Историја

Среда 

3.час

Бранислав Живковић

Историја

Четвртак

4. час (црвена смена)

10:35            17:05

Драгана Стојановић - Мегла

Историја 

Четвртак

4.час, 10:35 - 11:20

4.час, 17:05 - 17:50

Биљана Ковић Ђурђевић

Географија

Четвртак 

2. час, 8:35

2. час, 15:05

Јована Илић

Географија

Понедељак

5 час

Далиборка Турајлић

Географија

Понедељак

З.час

Дивна Баштовановић

Географија

Уторак

3.cas 10:00-10:30

Сандра Бабић 

Биологија 

Четвртак 

4.час, 10.35-11.20

4.час, 16.10-16.55

Ивана Јанковић

Биологија

Уторак

4.час 10.35/17.05

Ивана Живанчевић

Биологија 

Понедељак

5.час

Славица Младеновић

Биологија

Уторак

2.час

Драгана Живковић

Хемија

Понедељак - Винча

Уторак - Лештане

Понедељак 5. час

Уторак - 3. час

  Драгољуб  Чупковић 

Хемија 

петак

6.час

Тања Николић

Ликовнa култура

Уторак

4.час

Татјана Илић

Ликовна култура

Среда 

3. час

Дражена Трајковић 

Ликовна култура 

Петак

4. час

Невена Ђукановић 

Музичка култура 

Уторак 

3.час

Јасминка ОВ Музичка култура Среда 6.час

Jeлена Вишњић

Верска настава

понедељак

5.час

Оливера Пешут

Верска настава

понедељак

2.час

Милена Новаковић 

Верска настава 

Уторак 

5.час 11:25 - 12:10, 17:55 - 18:40

Данијела Миликић

Француски језик

Четвртак

4.час

       

 

Марина Лукић Марјановић 

Француски језик 

Уторак

4. час (црвена смена)

Јелена Суботић

Француски језик

Среда

10.35 Лештане

Сузана Момић

Физичко и здравствено образовање

Понедељак 

3.час

Станица Јанковић

Физичко и здравствено васпитање

Четвртак

4. час 10:35-11:20 

4. час 17:05-17:50

  Растко Гулан 

Физичко и здравствено васпитање

Среда

6. час

Дубравка Косић

Физичко и здравствено васпитање

Уторак

4. час

10.35-11.20

17.05-17.50

Александар Марковић

Физичко и здравствено васпитање

Петак

5. čas; 11:25 - 12:00

17:50 - 18:35

Слободан Животић

Физичко и здравствено васпитање

петак

5.час, плава смена

Мирјана Симић

Грађанско васпитање 

Уторак

4.час,10.30h

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 


ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА - Разредна настава

 

Станковић Драгана 

Разредна настава

Четвртак

3.час

 

Лидија Сојкић

Разредна настава 

Среда

3.час

Mирјана Илић

Разредна настава 

Уторак

1.час

Иван Топаловић

Разредна настава 

Уторак

2.час

Весна Будимир

Разредна настава 

Петак

3.час

Невена Јагодић

Разредна настава 

Петак

3.час

Татјана Максимовић

Разредна настава 

Петак

2.час

Јасмина Васковић

Разредна настава

Уторак

4.час

Бојана Лековић

Разредна настава 

Уторак 

3.час

 

Милица Матичић 

Разредна настава

Понедељак

3. час

Гордана Томић

Разредна настава 

Среда

2. час

 

Бојана Коџић

Разредна настава

Понедељак

3. час

Вера Танасијевић

Разредна настава

Понедељак

4. час

Снежана Калађурђевић

Разредна настава

Среда

3. час

Весна Писаревић

Разредна настава

Среда

3. час

Татјана Јовановић

Разредна настава

Среда

2. час

Светлана Суводолац

Разредна настава

Уторак

2. час, 8:35

3. час,15:05

Тања Перишић

Разредна настава

Среда

3. час

 

Гордана Тошић

Разредна настава

среда

1 час

 

Милица Веселиновић

Разредна настава

Среда

4. час

 

Љиљана Живановић

Разредна настава 

Петак

2.час

Татјана Павловић Баришић

Разредна настава 

Понедељак

3. час

Сања Златановић

Разредна настава 

Понедељак

3. час

Светлана Пантић

Разредна настава 

Петак 

3. час

 

Ivic Vesna

Razredna nastava

Utorak

2.cas,8h30min-9h15min.

Валентина Шербић

Разредна настава

Уторак 

2. час

Мелита Петковић 

Разредна настава

Уторак 

  1. час 

Стефан Стефановић 

Разредна настава 

Уторак

4. час

Маја Димић

Разредна настава

Петак

2. час

 

Весна Ђорђевић

Разредна настава

Среда

2. час, 8 : 35 h

 

Марија Зјајић

Разредна настава

Уторак

5.час 11.25 - 12.10

 

Биљана Милев

Разредна настава

Среда 

3.час

Драгана Радмановић

Разредна настава 

Петак

3.час

Дубравка Плавшић

Разредна настава 

Четвртак 

4.час