ОШ "Никола Тесла", Винча

esdnevniklogo
large Google Classroom
rasporednastave 1
asdad

♥ ОШ "Никола Тесла" Винча ♥

za osmake

logo mpntr.png
1 39 (2)

Бројач посета

2284309

Учење на даљину

ucenje na daljinu

Изградња ОШ „Никола Тесла” у Лештанима

 

20210327 201201

COVID - 19 едукативни материјал

Календар

пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

ШКОЛСКИ ТИМОВИ 2023/2024.

 

СПИСАК ЧЛАНОВА ШКОЛСКИХ ТИМОВА

РЕДАКЦИЈА ВИНЧАНСКОГ ПИСМА

( ШКОЛСКИ ЧАСОПИС )

ТИМ ЗА УРЕЂЕЊЕ ШКОЛЕ

СТРУЧНИ АКТИВ ЗА РАЗВОЈ ШКОЛСКОГ ПРОГРАМА

1.Томислав Теофиловић

2.Зорица Брцан

3.Наташа Ђаниш

4.Сања Златановић

5.Драгана Радмановић    

6.Марина Попађиноски

7.Бранка Алимпијевић

8.Милица Крсмановић

9.Весна Слијепчеић

10.Силвана Христов

1.Ненад Бјелобаба       17.Татјана Павловић

2.Растко Гулан              18.Маја Анђелковић

3.Сандра Бабић.....        

4.Драган Павловић

5.Драгољуб Чупковић  .

6.Снежана Поповић

7.Драгана Станковић

8.Данијела Миљковић

9.Милоје Апостоловић

10.Лидија Сојкић

11.Сања Златановић

12.Тања Војиновић

13.Мирјана Илић

14.Јасмина Васковић

15.Вера Трендафилоски 

16.Невена Јагодић

1.Снежана  Ракић        

2.Драгољуб Гачић          

3.Виола Ћул

4.Маја Мартић

5.Дивна Баштовановић

6.Марина Попађиноски

7.БиљанаМилев

8.Зорица Радивојевић

9.Милена Новаковић

10.Михаило Миловановић

ТИМ ЗА ЗАШТИТУ ОД ДИСКРИМИНАЦИЈЕ,НАСИЉА,ЗЛОСТАВЉАЊА И ЗАНЕМАРИВАЊА

СТРУЧНИ АКТИВ ЗА  ШКОЛСКО  РАЗВОЈНО ПЛАНИРАЊЕ

1.Драгољуб Гачић                                          13.Драгана Ранковић    

2.Биљана Бранковић                                      

3.Мирјана Стаменковић                                

4.Снежана Ракић

5.Виола Ћук

6.Љиљана Јовић

7.Валентина Шербић

8.Драгана Радмановић

9.Сузана Ристић

10.Дражена Вјештица

11.Тања Војиновић

12.Весна Писаревић

1.Виола Ћук                            15.Весна Путниковић           

2.Драгољуб Гачић                  16.Станица Јанковић

3.Ненад Бјелобаба                  17.Данијела Миликић              

4.Јована Петровић                  18.Татјана Илић                   

5.Виолета Сандуловић           19.Љиљана Јовић

6.Весна  Будимир

7.Тања Арсић          

8.Сузана Ристић      

9.Сузана Момић.                

10.Марија Марковић

11.Ивана Живанчевић           

12.Весна Ђорђевић                

13.МирјанаСтамeнковић             

14.Милоје Апостоловић



ТИМ ЗА ПРИПРЕМУ ПРИРЕДБИ У ШКОЛИ

ТИМ ЗА САМОВРЕДНОВАЊЕ

ТИМ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНУ ОРИЈЕНТАЦИЈУ УЧЕНИКА

1.Марина Попађиноски

2.Весна Путниковић

3.РужицаМиљковић

4.Невена Ђукановић

5.Драгана Радмановић

6.Биљана Милев

7.Љиљана Живановић

8.Силвана Христов

9.Бранка Алимпијевић

10.Слободанка Чокеша

11.Иван Топаловић

12.Јелена Вишњић

13.Мелита Петковић

14.Валентина Шербић

15.Богдан Јукић

16.Драган Вукомановић

17.Славица И. Младеновић

1.Стефан Степановић

2.Милена Ђендић

3.Наташа Ђаниш 

4.Маја Мартић

5.Михаило Миловановић

6.Љиљана Николић

7.Снежана Калађурђевић

8.Љиљана Јовић

9.Кристина Стојсављевић

10.Бојана Лековић

11.Јована Лајхнер

12.Наташа Миодраговић

13.Љубица Крстић

14. Марина Лукић

15.Невена Јагодић

1.Јелена Стојадиновић

2.Виола Ћук

3.Мирјана Стаменковић

4.Снежана Ракић

5.Весна Писаревић

6.Данијела Миликић

7.Бранка Мијовић

8.Вера Шалипур

9.Станица Јанковић

10.Славица Младеновић

11.Љиљана Николић

12.Зорица Брцан

13.Ивана Живанчевић

14.Богдан Јукић

15.Марина Попађиноски

16.Љиљана Јовић

ТИМ ЗА ОБЕЗБЕЂИВАЊЕ КВАЛИТЕТА И РАЗВОЈ УСТАНОВЕ

1.Драгољуб Гачић                            9.Драгана Радмановић

2.Светлана Јакшић                           10.Љиљана Живановић

3.Светлана Суводолац                     11.Биљана Ковић-Ђурђевић

4.Снежана Ракић                              12.Лидија Сојкић

5.Љиљана Јовић

6.Јелена Вишњић 

7.Драгана Мегла 

8.Весна Слијепчевић 

ТИМ ЗА ЗАШТИТУ ДЕЦЕ НА ИНТЕРНЕТУ

ТИМА ЗА САРАДЊУ СА РОДИТЕЉИМА

ТИМ ЗА ИНКЛУЗИЈУ

1.Зорица Радивојевић

2.Вера Шалипур

3.Бранка Алимпијевић

4.Бранислав Живковић

5.Мирјана Стаменковић

6.Богдан Јукић

7.Мелита Петковић

8.Маја Мартић

9.Мирјана Личина

10.Светлана Јакшић 

.

1.Бојана Коџић

2.Гордана Томић

3.Милица Матичић

4.Сања Златановић

5.Дражена Вјештица

6.Милица Симић

7.Љиљана Живановић

8.Гордана Тошић

9.Снежана Поповић

10.Данијела Миљковић

11.Сузана Момић

1.Мирјана Стаменковић(коорд..)

2.Снежана Ракић

3.Љиљана Јовић

4.Виола Ћук

5.Вера Танасијевић

6.Зорица Брцан

7.Јована Петровић

8.Славица М.Ивановић

9.Тања Николић

10.Тања Арсић

11.Ивана Живковић

12.Беким Емини 

ТИМ ЗА РАЗВОЈ МЕЂУПРЕДМЕТНИХ КОМПЕТЕНЦИЈА И ПРЕДУЗЕТНИШТВА

ТИМ ЗА САРАДЊУ СА ЦРВЕНИМ  КРСТОМ

1.Снежана Ракић 

2.Љиљана Јовић

3.Бранка Алимпијевић

4.Александра Борисов 

5.Дражена Трајковић 

6.Љиљана Николић кординатор Тима

7.Ивана Јанковић 

8.Мирјана Стаменковић 

9.Виола Ћук,

10.Силвана Христов

11.Далиборка Турајлић 

1.Драгана Радмановић

2.Оливера Пешут

3.Драгана Станковић

4.Милица Матичић

ТИМ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ 

ТИМ ЗА WEB ПРЕЗЕНТАЦИЈУ ШКОЛЕ

ТИМ ЗА ДЕЧЈУ НЕДЕЉУ

1.Славица И. Младеновић

2.Ненад Бјелобаба 

3.Драгољуб Гачић

4.Татјана Војиновић

5.Љиљана Николић

6.Биљана Милев

7.Виола Ћук

8.Марија Марковић

1.Томислав Теофиловић 

2.Вера Шалипур 

3.Ненад Бјелобаба

4.Милица Штрбац

1.Дражена Вјештица

2.Ружица Миљковић

3.Татјана Јовановић Павловић

4.Весна Ђорђевић

5.Виолета Сандуловић

6.Тања Николић

7.Слободан Животић