1993048

Библиотека на даљину

Поштовани ученици и наставници,

Oвде ћете наћи упутства, садржаје из лектире, корисне текстове и линкове. Такође вас упућујемо на фејсбук профил Vinča biblioteka.

Поштовани наставници,

Овде су линкови издавачких кућа ради промоције уџбеника:

Обавештење:

klett-novi-logos-i-freska-otvaraju-svoju-platformu-sa-digitalnim-udzbenicima

Током последњих неколико недеља, од када школе не раде, број корисника наших дигиталних материјала вишеструко се повећао. Изузетно нам је драго што су се они, према утисцима наставника, родитеља и деце, показали као поуздано помоћно средство за извођење наставе на даљину.

У тренутку кад се приближава крајњи рок за избор уџбеника за 2, 3, 6. и 7. разред,  подсећамо вас на то да наши уџбеници за све разреде који раде по новом програму наставе и учења имају и своје дигиталне верзије, а од августа нас очекују знатна унапређења платформе, која ће омогућити наставнику да прати рад сваког појединачног ученика и одељења у целини.

Уколико ваша школа још увек није изабрала уџбенике за школску 2020-2021. годину, подсећамо вас на то да можете добити узорке уџбеника "Креативног центра" за 3. и 7. разред на кућну адресу. Све што је потребно јесте  да контактирате с нашим менаџером продаје задуженим за одређени терен.

Такође, нашим менаџерима се можете јавити и ако су Вам потребне информације о условима под којима уџбенике можете набавити.

Напомињемо да наша кућа није мењала цене уџбеника у односу на прошлу школску годину, у складу са препоруком Министарства просвете.

Надамо се да ћете се и ове године определити за рад по уџбеницима наше куће!

Тим задужен за град Београд
Менаџер продаје Милош Живадиновић

Тим задужен за централну Србију и КиМ
Менаџер продаје Александар Лукић

Тим задужен за Војводину
Менаџер продаје Андреја Станковић

Прелистајте каталоге уџбеника у којима су представљени нови уџбеници за 2. и 3. разред, као и за 6. и 7. разред на нашем сајту.

Свим заинтересованим  наставницима и ученицима омогућили смо бесплатно коришћење дигиталних уџбеника за лекције које су по плану и програму током дела марта и априла 2020, а уколико буде било потребе, проширићемо их садржајима и за даљи период.

Дигитални уџбеници прате наставни план и програм који се примењује у школској 2019/2020. и засновани су на уџбеницима Креативног центра.

СВИ наставници који желе да користе комплетне верзије дигиталних уџбеника и који желе да добију кодове за све своје ученике могу се пријавити на сајту www.ekcskola.rs

За све информације везане за дигиталне уџбенике можете се информисати мејлом на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.